آکایران :Search Duplicate File
/section>

Search Duplicate File اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی های اندرویدی است که می تواند با آنالیز حافظه ی داخلی و خارجی گوشی، فایل های تکراری را شناسایی و حذف کند. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : با هرچه بیشتر شدن حجم قابل دسترس در حافظه های داخلی یا خارجی موبایل، وسوسه ی نگهداری از آهنگ ها، ویدئو ها یا حتی فایل نصب برنامه ها و عدم پاکسازی آن ها باعث شده تا در گوشی اکثر افراد، از برخی فایل ها بیشتر از یک نسخه وجود داشته باشد. برای مثال فایل نصبی اپلیکیشن اینستاگرام را در پوشه ای از SDcard خود دارید و در ماه های آینده نیز، برای عوض کردن رام گوشی از برنامه های نصب شده پشتیبان می گیرید که نتیجه ی آن، به وجود آمدن نسخه ای دیگر از اینستاگرام است. یا در حالتی دیگر ممکن است عکس یا آهنگی را به دلیل فراموشی یا عدم پیدا کردن آن در گوشی موبایل مجددا دانلود کنید و نسخه ای دیگر از یک فایل را در گوشی خود به وجود بیاورید. این فایل ها شاید در ابتدا چندان از اهمیت خاصی برخوردار نباشند اما رفته رفته، این فایل ها به صورت ناخوداگاه توسط ما به حافظه ی گوشی اضافه می شوند و بعد از مدتی باعث پر شدن حافظه ی خالی در موبایل خواهند شد. Search Duplicate File اپلیکیشنی برای این مشکل است که با آنالیز دقیق خود از مموری گوشی و SDcard تمامی فایل های شما را از آهنگ، ویدیو، تصویر، فایل های کش یا سیستمی و... مورد بررسی قرار داده و فایل های یکسان را به شما نمایش خواهد داد.

حذف فایل

آکاایران: زوم اپ: کشف و حذف فایل های تکراری با Search Duplicate File

نکته ی بسیار جالبی که در Search Duplicate File وجود دارد شناسایی هوشمند فایل های یکسان است به طوری که اگر دو فایل یکسان را با دو نام کاملا متفاوت در گوشی داشته باشید، این اپلیکیشن متوجه یکسان بودن این فایل ها خواهد شد و آن ها را در یک شاخه به شما نمایش می دهد. در انتها لیستی را در اختیار خواهید داشت که فایل های چندتایی در گوشی همراه را نشان می دهد که تعداد همتایان یکسان هر فایل می تواند از دو فایل به بالا باشد. با انتخاب گزینه ی حذف خودکار، از هر فایل پیدا شده یکی از نسخه ها نگهداری، و مابقی حذف خواهند شد. می توانید این عمل را به صورت دستی نیز انجام دهید و مشخص کنید که کدام نسخه از فایل های تکراری در گوشی باقی بماند. این اپلیکیشن علاوه بر حافظه ی داخلی و مموری کارت، از OTG نیز پشتیبانی خواهد کرد و در نتایج به دست آمده نیز می توانید با انتخاب فایل های قابل نمایش، به لیستی مستقل از عکس ها، آهنگ ها و... دسترسی داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

حذف فایل
حذف فایل
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

حذف فایل


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

حذف ایمیل های تکراری

تبلیغات