آکاایران به نقل از برترین ها : آیا دوست دارید گوشی آی‌فون شما قابی داشته باشد که هیچ‌کدام از اطرافیان آن را ندارد؟ باید دنبال قاب‍ های خاص باشید که هرکسی به سراغ آنها نمی رود.

ما در این مطلب بیش از 10 قاب محافظ را برایتان معرفی کرده ایم که علاوه بر ظاهر جالب و شاید عجیب، کاربردهای ویژه ای هم دارند.

1.    سینی غذای ژاپنی


این قاب درست همانند یک بشقاب پر از غذاهای ژاپنی همچون تمپورای میگو است. برای اینکه گوشی و قاب با هم جفت شوند، زنگ موبایل خود را هم صدای چاپ‌‎استیک (چوب غذای ژاپنی ها) بگذارید تا پکیج تنوع و سرگرمی شما کامل شود. این قاب فقط جنبه تزئینی دارد و کار خاصی انجام نمی دهد.

قیمت: 40 دلار – موجود در (فقط) ژاپن


2.    قابی با ریموت داخلی برای گرفتن سلفی


این روزها گرفتن عکس های سلفی بسیار زیاد شده و به یکی از تفریحات کاربران تبدیل شده است. برای اینکه یک عکس خودنگاه بسیار خوب داشته باشید، می توانید از این 13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


3.    قابی که عطر یا ادکلن موردعلاقه شما را اسپری می کند


این قاب جالب، مخزن کوچکی در خود دارد که می توانید با عطر یا ادکلن موردعلاقه خود یا حتی مایع ضدعفونی کننده دست آن را پر کنید و در مواقع موردنیاز، استفاده کنید.

قیمت:
20 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


4.    قابی که باتون برقی هم هست


این قاب برای مواقعی که مورد زورگیری قرار می گیرید بسیار مناسب است. در این قاب، جریان برق 650 هزار ولتی وجود دارد که می تواند موجب بیهوشی مهاجم می شود. در ضمن، 20 ساعت باتری اضافه در اختیار کاربر قرار می دهد. البته برای استفاده از این قاب باید حسابی حواس خود را جمع کنید.

قیمت:
99 دلار – به همراه کلید امنیتی

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


5.    قابی که 206 هزار دلار قیمت دارد!


از فشار 650 ولتی برق تا قیمت بسیار عجیب 206 هزار دلاری: این 13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


6.    قابی که آی‌فون را به بلک‌بری تبدیل می کند


آیا دلتان برا صفحه‌کلیدهای فیزیکی تنگ می شود؟ با قاب Typo می توانید دوباره آن را در اختیار داشته باشید. با باز کردن کشوی این قاب، یک صفحه کلید فیزیکی کامل (QWERTY) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این قاب حس و حال ده سال پیش را زنده می کند که بیشتر گوشی ها، کیبورد داشتند.

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


7.    قاب گویا


هر گوشی موبایلی سیگنال هایی برای ردیابی دارد. یک کمپانی اوکراینی از این تشعشات برای روشن کردن دو آیکون در پشت قاب Lunecase استفاده کرده است که هنگام دریافت تماس تلفنی یا پیامک، روشن می شود. با این قاب، گوشی موبایل به یک قهرمان تبدیل می شود که سریعا همه رویدادها را گزارش می دهد.

قیمت: 40 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


8.    قابی که سوکت شارژر نیز دارد


از اینکه دایم کابل شارژ گوشی را با خود حمل کنید، خسته شده اید، می توانید قاب Prong PocketPlug را برای آی‌فون تهیه کنید تا دیگر به کابل برای شارژ نیازی نباشد. این قاب سوکتی برای اتصال به پریز برق دارد. البته این قاب موجب چاق تر دیده شدن گوشی خواهد شد اما همزمان شارژر هم هست.

قیمت:
65 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


9.    قابی که آی‌فون را به دوربین دید شبانه تبدیل می کند


قاب Flir، گوشی موبایل آی‌فون را به  دستگاه تشخیص تصاویر بر اساس حرارت تبدیل می کند. با این قاب می توانید همه اجسام گرم در اطراف خود را تشخیص دهید.

قیمت: 350 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


10.     قابی که قلاده محافظ هم هست


قاب  Kenu Highline در واقع کابلی در خود دارد که به سوکت شارژر گوشی وصل می شود و حکم قلاده محافظ را برای گوشی ایفا می کند و مطمئن می شوید که آن را هرگز در جایی جا نخواهید گذاشت.

قیمت: 35 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


11.    قابی که رنگ خود را بر اساس حالت روحی دوستان تغییر می دهد


قاب Feeling Skin نوعی باتری اکسترنال است که علاوه بر اضافه کردن شارژ بیشتر به آی‌فون، می تواند رنگ تابشی خود را بر اساس حالات روحی دوستان تغییر دهد.

قیمت: 69 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


12.    قابی که فندک هم هست


قاب Hangout case از سیستم مشابه فندک ماشین استفاده می کند و شما می توانید با پشت گوشی آی‌فون خود، سیگارتان را روشن کنید. این قاب همچنین، درباز کن بطری و پایه نیز دارد که بسیار به کاربر کمک می کنند.

قیمت:
40 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


13.    قابی که شبیه خرچنگ ژاپنی است


این قاب شبیه نوعی خرچنگ ژاپنی است که در سال جاری میلادی در آکواریوم ژاپن مرد.

قیمت:
30 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون - آکا


گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین مدل های قالب گوشی موبایل با طرح زیبا , عکس گوشی موبایل ایفون از جهات مختلف , چگونه براي تبلت گارد درست كنيم , آیا قاب عکسی زشت را به نمایش , اموزش های گوشی های ایفون , مارک خوب فیلتر آکواریوم , بازي هاي قشنگ براي اپل , برنامه های جالب اپل , قالب موبایل عروسکی , عکس جلد گوشی ایفون , مشکل پر بودن آیفون , طرح پشت قاب موبایل , قاب نگین دار گوشی , قاب موبایل فانتزی , قاب موبایل عروسکی , بک کاور های زیبا , عکس قاب گوش دار , ماربرو گلد اسمل , آخرین مدل آیفون , برچسب قاب گوشی , اخرین مدل اپل , قاب های آیفون , قاب آیفون

گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات