loading...
بازار خبر: شاید برای شما هم پیش آمده که باتری خود را در صبح به طور کامل شارژ کرده باشید اما تا بعد از ظهر تنها 20 درصد باتری برایتان باقی مانده باشد.

مدیریت بهینه باتری از اعمالی است که امروزه با گسترش استفاده افراد از گوشی های تلفن همراه هوشمند درکارهای روزمره بسیار مهم و حیاتی است.

راه های زیادی وجود داردکه با عمل کردن به آنها می توانید عمر باتری

افزایش عمر باتری آیفون

دنیای موبایل,راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون باتری,آیفون


- app refresh در پس زمینه را غیر فعال کنید


این قابلیت امکان آن را فراهم می کند که هنگام اتصال گوشی به wifi محتوای اپلیکیشن های موجود در گوشی به صورت خودکار در پس زمینه آپدیت شود. غیر فعال کردن این قابلیت می تواند کمک زیادی به کم شدن مصرف باتری دنیای موبایل,راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون باتری,آیفون


- غیر فعال کردن wifi ، بلوتوث و Air drop در مواقع غیر ضروری

اگر این قابلیت ها در زمان عدم استفاده روشن بمانند تنها باتری شما را مصرف می کنند. غیر فعال کردن آنها به راحتی توسط بخش مرکز کنترل ios7 که با کشیدن صفحه از پائین به بالا امکان پذیر است.

دنیای موبایل,راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون باتری,آیفون


- مطمئن شوید برنامه های پس زمینه باتری اضافه مصرف نمی کنند

گاهی اوقات برنامه های غیر فعال در پس زمینه ممکن است ناخواسته باتری زیادی مصرف کنند برای مثال حواستان به علامت Gps درگوشه راست بالا باشد در صورتی که از GPS گوشی استفاده نمی کنید و این آیکون را در بالا می بینید به احتمال زیاد یک برنامه به طور ناخواسته از GPS شما در پس زمینه استفاده می کند که مصرف باتری را بالا می برد.

دنیای موبایل,راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون باتری,آیفون


- در مورد دفعات شارژ گوشی دقت کنید


شارژ بیش از حد گوشی در مورد باتری های لیتیومی دنیای موبایل,راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون باتری,آیفون


- تا جای ممکن از اپلیکیشن های خود اپل استفاده کنید


اپلیکیشن هایی که توسط خود اپل طراحی شده اند تا حد ممکن بهینه شده اند تا کمترین میزان باتری مصرفی را داشته باشند. تا جای ممکن از اپلیکیشن های خود شرکت اپل استفاده کنید.

دنیای موبایل,راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون باتری,آیفون


- یک باتری ذخیره تهیه کنید


اگر می خواهید کمی بیشتر خرج کنید می توانید یک پک باتری اضافه که معمولا به همراه قاب برای دنیای موبایل,راهکارهایی برای افزایش عمر باتری آیفون باتری,آیفونگردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
loading...
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات