loading...
دنیای فناوری اطلاعات: افرادی که معتقدند محصول جدید
5 دلیل برتری iphone 5s بر سامسونگ galaxy s5 آیفون,سامسونگ,iphone 5s


اگرچه طراحی درب پشتی S5 با S4 کمی متفاوت است اما این تفاوت بسیار جزیی است و این دو را می توان شبیه یکدیگر دانست. اما تنها یک تفاوت بد وجود دارد و آن هم پورت microUSB در S5 است که با یک درپوش پوشانده شده است. 5 دلیل برتری iphone 5s بر سامسونگ galaxy s5 آیفون,سامسونگ,iphone 5s


اگرچه تغییر ظاهر TouchWiz 5 دلیل برتری iphone 5s بر سامسونگ galaxy s5 آیفون,سامسونگ,iphone 5s


این یک ویژگی مخصوص اکوسیستم اپل است که همه را مجذوب خود کرده است. البته شاید در ایران به علت سرعت پایین اینترنت زیاد مفید واقع نشود اما در کل، اینکه شما بتوانید بدون دردسرهای انتقال فایل، یک فایل را به راحتی در لپ تاپ و گوشی موبایل خود استفاده کنید یک گزینه جالب است.

در مورد محتوا نیز، 5 دلیل برتری iphone 5s بر سامسونگ galaxy s5 آیفون,سامسونگ,iphone 5s


Secret. Infinity Blade 3. Flappy Birds. Vine. Mailbox. Amazon Instant Video. Facebook Paper. Tinder، و …. باز هم برایتان بشماریم؟!

تقریبا اکثر اپلیکیشن ها چه بازی باشد و چه اپلیکیشن پیام رسانی، به نظر می رسد ابتدا برای iOs ارائه می شود و حتی برخی از آنها هرگز برای اندروید هم عرضه نمی شود. توسعه یک اپلیکیشن برای اندروید مشکلاتی از قبیل تطبیق آن با ورژن اندروید، صفحه نمایش و رزولوشن صفحه دارد. اما در iOS اینگونه نیست و طراحی بسیار راحت تر است.

مورد دیگر که برای توسعه دهندگان نکته مثبت و برای کاربران نکته منفی است، آن است که کاربران برای خرید یک اپلیکیشن در آیفون به طور متوسط سه برابر بیشتر از خرید اپلیکیشن اندرید پول پرداخت می کنند (به طور متوسط ۱۹ سنت در برابر ۶ سنت).

۵- امنیت بیشتر


5 دلیل برتری iphone 5s بر سامسونگ galaxy s5 آیفون,سامسونگ,iphone 5s


5S_S5_malwareعلی رغم برخی مشکلات امنیتی که با ارائه بسته های به روز رسانی برطرف می شود، در کل سیستم عامل اپل یک سیستم عامل بسته تر و امن تر است که کمتر مورد تهدید واقع می شود. مطالعه ای که توسط کسپراسکای انجام شد نشان داد ۹۸ درصد بدافزارهای مخصوص اندروید هستند که البته هم محبوبیت بیشتر این سیستم عامل و هم آسیب پذیری بیشتر آن را نشان می دهد. خبر خوب آن است که بسته های امنیتی بسیار زیادی برای تامین امنیت گوشی های اندرویدی و S5 وجود دارد اما خبر بد آن است که بسیاری از کاربران سری را که درد نمی کند دستمال نمی بندند و از این بسته های امنیتی اصلا استفاده نمی کنند.

حالا نظر شما چیست؟ مخالفید؟ موافقید؟

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات