3 مشکل رایج گوشی های هوشمند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 3 مشکل رایج گوشی های هوشمند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


اگر صاحب یک دستگاه هوشمند هستید، مطمئناً مشکلاتی گریبان‌گیر شماست که در این مطلب راه‌حل هایی برای شما ارائه می‌شود...

اگر صاحب یک دستگاه هوشمند هستید، مطمئناً مشکلاتی گریبان‌گیر شماست که در این مطلب راه‌حل هایی برای شما ارائه می‌شود.


۱- فضای کافی در اختیار ندارید؟ اگر آیفونی هستید که فضایی ۱۶ تا ۳۲ گیگابایتی در انتظار شماست، مگر اینکه از فضاهای ابری استفاده کنید. اما اگر اندرویدی هستید جدا از حافظه‌ای که شرکت سازنده در اختیارتان گذاشته، می‌توانید به یک کارت ۳۲ گیگابایتی هم مجهز شوید بعلاوه اینکه فضاهای ابری نیز در اختیار شما قرار گرفته‌اند.
با تمام نکات مثبت اندرویدی ذکر شده خوب است بدانید که دستگاه‌هایی که از OTG پشتیبانی کنند قابلیت اضافه شدن فلش مموری‌های معمول را به صورت حافظه جانبی به شما می‌افزاید.


۲- دوربینتان عکس‌های خوبی نمی‌گیردعموماً‌ دوربین گوشی‌های هوشمند، دوربین‌های خوبی هستند، اما شما قبل از گرفتن عکس یا فیلم از آن را تمیز کنید و تا حد امکان زوم نکنید، از لرزش دست خود بکاهید و دقت بیشتری روی سوژه داشته باشید.


۳- صفحه نمایش شما خیلی ظریف است. نیروی جاذبه زمین تمام مدت منتظر شکستن صفحه گوشی شماست، از یک قاب کیس حرفه‌ای استفاده کنید، درست است که قاب‌ها کمی از زیبایی ظاهر گوشی‌ شما می‌کاهد اما با کمی خرج کردن و خریدن یک قاب اصیل خواهید توانست هر دو ویژگی‌ زیبایی و امنیت را با هم داشته باشید.

منبع: konjkav.com

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
3 مشکل رایج گوشی های هوشمند گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات