گالکسی اس 5
گزارش‌ها حاکی از این است که اگر سامسونگ در نرم افزارهای موجود در گالکسی اس پنج تغییرات قابل توجهی ارائه نکند مدل 16 گیگابایتی این گوشی تنها نیمی از این حافظه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
تصویر تنظیمات حافظه داخلی پرچمدار جدید سامسونگ نشان می‌دهد که این گوشی حتی در حالت کاملا آزاد نیز در مدل 16 گیگابایتی تنها حدود 8.4 گیگابایت فضای داخلی در اختیار کاربر قرار می دهد که نسبت به مدل قبلی (گالکسی اس4) کاهش یافته است.

  این درحالی است که برای مثال گوشی نکسوس پنج 16 گیگابایتی حدود 12.16 گیگابایت فضای خالی در اختیارکاربر می‌گذارد.

بنابراین اگر فرض کنیم سیستم اندروید و اپلیکیشن‌های گوگل حدود 3.84 گیگابایت از فضای گوشی را اشغال کنند به معنای این است که تاچ ویز و تمام نرم افزارهای سامسونگ نیز 3.76 گیگابایت اطلاعات فضا را اشغال می‌کند و اگر با دوربین 16 مگاپیکسلی این گوشی عکسبرداری و فیلم‌های با کیفیت 4K بگیرید حافظه داخلی دستگاه به سرعت پر خواهد شد.

ظاهرا به همین دلیل سامسونگ همچنان امکان الصاق کارت حافظه میکرو اس دی را در این گوشی قرار داده و دلیل آن وجود تاچ ویز در این گوشی است.

 بنابراین اگر به دنبال خرید گالکسی اس پنج هستید توصیه می‌شود که یا مدل 32 گیگابایتی آن را بخرید و یا حتما یک کارت میکرو اس دی با ظرفیت بالا برای آن تهیه کنید.
 
منبع:eghtesadeiranonline.com

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مشکل پر شدن حافظه داخلی گوشی اندروید , مشکل پر شدن حافظه داخلی اندروید , پاک کردن حافظه داخلی کامپیوتر , خالي كردن حافظه داخلي اندرويد , مشکل حافظه داخلی اندروید , حافظه پنهان گوشی چیست , گلکسی اس 5 چینی , علت مشکل حافظه

تبلیغات