خبرگزاری ایسنا: با گشتی در دنیای اینترنت می‌توانید با بهترین گوشی‏های هوشمند آندرویدی آشنا شوید که گفته می‏شود یک سر و گردن بالاتر از بقیه هستند. برخی از آنها هنوز وارد بازار نشده‌اند و برخی دیگر را شاید خودتان هم داشته باشید.

این روزها بازار معرفی و مقایسه بهترین گوشی‏های آندرویدی داغ است. براساس یکی از این مقایسه‏ها بهترین گوشی‏ها در فوریه 2014 شامل موارد زیر است.

 1.
6 گوشی هوشمند جدید رودر روی هم گوشی هوشمند,سامسونگ,سونی


آنچه همگان را به سمت این گوشی متمایل می‏کند، نه رقابت روی کاغذ و مشخصات که خاص بودن آن است. این گوشی پردازنده کوالکوم اسنپ دراگون 600 و دو گیگ رم دارد، نمایشگر آن 1080 پیکسل است، اما فرق عمده دیزاین آن استفاده از آلومینیوم در بدنه است که آن را منحصربه‌فرد کرده است.

6 گوشی هوشمند جدید رودر روی هم گوشی هوشمند,سامسونگ,سونی


3. 6 گوشی هوشمند جدید رودر روی هم گوشی هوشمند,سامسونگ,سونی


 4. 6 گوشی هوشمند جدید رودر روی هم گوشی هوشمند,سامسونگ,سونی


5. موتو ایکس موتورولا

معماری پردازنده‏ها روی موتو ایکس با همه گوشی‌های موبایل فرق می‌کند. معمولا گوشی‌ها یک تراشه دارند که چند هسته روی آن تعریف شده است، اما موتو ایکس 4 تراشه دارد که مجموع 8هسته را در برمی‏گیرد و هر کدام کاری خاص را انجام می‏دهند. این کار باعث قدرتمند شدن گوشی شده است که آن را از سایر گوشی‌های موجود در بازار متمایز می‏کند.

6 گوشی هوشمند جدید رودر روی هم گوشی هوشمند,سامسونگ,سونی


 6. گوگل نکسوس 5

بهترین و بهینه‏ترین آندروید را روی این گوشی می‏توانید بیابید؛ چراکه خود گوگل بخش طراحی آن را انجام داده و برای ساخت به شرکت ال‌جی سفارش داده است. آندروید کیت کت 4/4 روی آن نصب شده که یکی از جذابیت‏های آن به شمار می‌رود و البته قیمت مناسب‏تر در مقایسه با رقبا نیز آن را متمایز کرده است.

6 گوشی هوشمند جدید رودر روی هم گوشی هوشمند,سامسونگ,سونی


گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات