آکاایران به نقل از برترین ها : لیستی کامل از بهترین

زیباترین گوشی لومیا

بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی


19 گلکسی اس4 مینی


سامسونگ گلکسی اس4 مینی ادامه جریان سرمایه گذاری سامسونگ روی یک برند موفق است. با اینکه مشخصات مینی با گلکسی اس4 مطابقت نمی کند، اما طراحی اش همان تجربه را القا می کند. طراحی خاص سامسونگ روی اندروید تغییرات عظیمی بر آن به وجود آورده است که با ویژگی ها و گزینه های مفیدی همراه است.اگرچه بعضی از آنها ممکن است بهترین نباشند. صفحه نمایش این گوشی عالی است هرچند به پای اچ تی سی وان مینی نمی رسد. اما قابلیت افزودن میکرو اس دی و تعویض باتری در یک روز پرکار بسیار مفید است. با وجود قدرتمندی، طراحی روان و نوآوری های نرم-افزاری، اس4 مینی از برادر بزرگ خو ارزانتر و کوچکتر است. با این حال تجربه خوبی از کار با یک گوشی هوشمند به شما می دهد. سامسونگ اس4 مینی را بخرید اگر می خواهید بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی


18 اچ تی سی وان مینی


اچ تی سی وان مینی همان طراحی دوست داشتنی اچ تی سی وان را ارائه می کند. وان مینی تنها به این ویژگی بسنده نمی کند. این گوشی از صفحه نمایش 4.3 اینچی با کیفیت 720 بهره می برد که برای انجام تمامی کارهای روزمره کفایت می کند اما در قدرت و سرعت با بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی


17 نوکیا لومیا 1020


نوکیا دو چیز را در گوشی های هوشمندش می گنجاند: بهترین تجربه ای که می توان از ویندوزفون ارائه کرد و بهترین دوربین. اگر این ویژگی ها با نیاز شما مطابقت دارد، نوکیا لومیا 1020 می تواند بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی


16 نوکیا لومیا 5

لومیا 5 اشکالات لومیا 0 را رفع کرده در حالی که خوبی های آن را حفظ کرده است. طراحی قوی روی این گوشی زیبا و باریک، بهترین محصول نوکیا و ویندوزفون 8 را فراهم آورده است.

صفحه نمایش 4.7 اینچی عالی به نظر می رسد، ویژگی های بسیاری نوکیا به این بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

15 آیفون 5 سی

آیفون 5 سی گوشی رنگارنگ اپل است. این گوشی همان آیفون 5 است که به آن قابلیت نسل چهارم افزوده شده و اندکی باتری آن بهبود پیدا کرده و در بدنه ی پلاستیکی رنگینی عرضه شده است.

این گوشی در اصل نسخه ارزان ایفون تلقی می شود برای کسانی که توانایی خرید آیفون 5 اس را ندارند.آیفون 5 اس در کل در همه ی زمینه ها عملکرد بهتری را ارائه می کند. آیفون 5 سی تجربه عالی از کار با اپل عرضه می کند، با دسترسی به هرچیزی که در اپ استور ارائه می شود. کمبودهای این گوشی جزیی است، زیرا تمام قابلیت های آیفون 5 اس را ندارد. با مشخصات قدیمی و بدنه پلاستیکی، گرانتر از آنچه باید به نظر می رسد. و حدود یک میلیون هشتصد هزار تومان قیمت دارد.

اگر با بودجه کمتری می خواهید بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

14 سامسونگ گلکسی اس 4 اکتیو


این گوشی توانسته است موفق شود تجربه ای واقعاً نزدیک با گلکسی اس4 را در بدنه ای ضد آب ارائه کند. دیگران نگران این نباشید که گوشی از دستتان در دستشویی بیفتد. این گوشی آزادی عمل بیشتری در هر شرایطی به کاربر می دهد.

این گوشی قدرت فراوانی داشته و صفحه نمایش آن فول اچ دی است. این بدین معنی است که برخلاف دستگاه های ضد آب و خاک.. این گوشی جیب شما برآمده نمی کند. بنابراین تمام ویژگی ها و مشخصات رابط کاربری تاچ ویز سامسونگ در این گوشی موجود است، اگرچه برخی ممکن است تصور کنند که سامسونگ از اندروید خالص خیلی منحرف شده است.

بعضی ممکن است از ظاهر خشن و یا دکمه های سخت افزاری این گوشی خوش شان نیاد. اما برای کسانی که می خواهند با گوشی شان به کوه و بیابان بزنند، گلکسی اس4 اکتیو انتخاب مناسبی است. گوشی اکسپریا زد ا بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

13 سامسونگ گلکسی نوت 2


سامسونگ گلکسی نوت با ایجاد توفان دنیای گوشی های هوشمند را تکان داد. این گوشی گذرگاهی است که تبلت ها را از گوشی های هوشمند جدا می کند. برای بعضی ها زیادی بزرگ است، اما صفحه 5.5 اینچ فضای بزرگی در اختیار شما می گذارد بدون آنکه، خیلی برای جیب شما بزرگ باشد. ویژگی های ابداعی سامسونگ به شما کمک می کند شما بیشترین استفاده را از صفحه نمایش 5.5 اینچی داشته باشید.

این گوشی یک قلم دارد که باعث شده بین آنها که دوست دارند با قلم یادداشت بنویسند بیشتر محبوب شود. اما شما همچنین می توانید قلم را درجایش رها کرده وهرگز از آن استفاده نکنید. اگر این گوشی دارای صفحه بزرگی است که بعدها قراراست از آن استفاده کنید. نوت2 بزرگ و زیبا است و از کج سلیقگی به دور است.

نوت2 جایگزینی بهتری به نام نوت3 دارد که قیمت بالاتری نسب به آن دارد.

نوت2 را بخرید اگر فبلت بزرگی می خواهید و توانایی خرید نوت 3 را ندارید.

بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی


12 موتورولا موتو ایکس


موتورولا سابقه زیادی در صنعت بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

11 سونی اکسپریا زد1

سونی اکسپریا زد1، نسخه ی تقویت شده ی گوشی ممتاز اکسپریا زد است.که بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

10 سونی اکسپریا زد


 اکسپریا زد طراحی فوق العاده ای را ارائه می کند که به طرز آشکاری متفاوت است. سونی با ارائه  اکسپریا زد1  این مدل را ارتقا داده است که نسبت به زد بسیار قدرتمندتر است. اما ما فکر می کنیم که اندازه اکسپریا زد جذاب تر است.

سونی تلاش کرده اندروید را بیش از پیش سبک کند، نتیجه آن در این دستگاه موجب راحتی شده در-حالیکه قدرت فراوانی را فراهم کرده است. ما این مشخصه را دوست داریم با اینکه این گوشی ضد آب است اما حافظه آن قابل افزایش است. بیان شده که اکسپریا زد به اندروید کیت کت ارتقا می یابد.

این یک گوشی بزرگ 5 اینچی فول اچ دی است که اگرچه به قابلیت گلکسی اس4 یا اچ تی سی وان نیست، اما همچنان استفاده از آن لذت بخش است. و قیمت آن افت شدیدی داشته است.
اکسپریا زد بخرید اگر یک بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

9 نوکیا لومیا 1520


لومیا 1520 بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

8 نکسوس5


نکسوس 5 رویای ناب گوگل را تحقق بخشید، ارائه اندروید کیت کت برای نخستین بار و قدرت بسیار را با قیمت مناسب عرضه کرد. این گوشی صفحه نمایش فوق العاده ای دارد، که نسبت به بعضی از بهترین رقبایش عملکردی بهتری دارد.

با وجود این، این گوشی جنبه های منفی هم دارد. ما تصور نمی کنیم بهترین طراحی را داشته باشد، شاید از نکسوس 4 کمتر جذاب به نظر برسد که پیش از این گوشی به بازار امده بود. دوربین و باتری آن چندان خوب نیستند که بزرگترین جنبه های منفی نکسوس 5 هستند.

تولیدکنندگان دیگر ظرافت های در بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

7 سامسونگ گلکسی اس 4


این گوشی با نوآوری های بیشتر در صدر این مسابقه قرار دارد. طراحی آن با قابلیت تعویض باتری و افزایش حافظه از طریق درگاه میکرو اس دی انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به رقبایش ارانه می دهد.

بعضی ها ممکن است بگویند که ویژگی های آن زیاده از حد است و این طراحی مانند دیگر دستگاه ها مثل اچ تی سی وان شوق برانگیز نیست. اگر گلکسی اس4 را انتخاب کرده اید پشیمان نخواهید شد، سامسونگ صفحه نمایش 5 اینچی فول اچ دی را در بدنه ای نه چندان بزرگ جای داده است. برخلاف بزرگتر شدنش، سایز آن هنوز قابل قبول است.

بی تردید گلکسی اس 4 برای بسیاری بهترین انتخاب خواهد بود و پرفروش خواهد شد. اما اخیراً رقبا اندروید خالصتر و رابط کاربری سبک تری را عرضه کرده اند. این گوشی در انتظار دریافت به روز رسانی به اندروید کیت کت است اما قبل از آن گلکسی اس 5 عرضه خواهد شد.

این گوشی از پس هر کاری به خوبی بر می آید، اما برای آنها که به دنبال گوشی قدرتمندتری هستند رقیب ارزانتر ال جی 2 موجود است.

سامسونگ گلکسی اس4 را بخرید اگر یک پرچمدار قدرتمند با قابلیت تعویض باتری و افزایش حافظه می خواهید.

بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی


6 سامسونگ گلکسی نوت 3


نوت 3 بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

5 ال جی جی2

ال جی تا به حال در دنیای جدید گوشی های هوشمند پیشروترین نبوده است، اما جی2 توجه را به سمت آن جلب کرد. قدرت بسیاری را همراه با صفحه نمایش 5.2 اینچی در بدنه فشرده جای داده است. این  گوشی قدرتمند با جدیدترین سخت افزار،  نکته این است که این گوشه به خوبی با گلکسی اس 4 رقابت می کند در حالی که اندرویدی خالص تری دارد و رابط کاربری آن سبکتر است. دوربین آن به پای گلکسی اس 4 نمی رسد. برخی از دکمه  ی پشتی آن بدشان می آید. اما هنگام مکالمه برای کم یا زیاد کردن ولوم به کار می آید. کیفیت ال سی دی آن درخشان است. و کیفیت صدای آن عالی است اگر با هدفون با کیفیت با آن موزیک گوش دهید.

ال جی جی 2 را بخرید اگر عملکردی عالی، طراحی روان و ارتقا نرم افزاری اندیشمندانه می خواهید.

بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی


4 موتورولا موتو جی


بسیاری از مردم از ویژگی های موتو جی دچار شگفتی شدند. موتو جی واقعا گوشی شگفت انگیز و نسبت به قیمتش ارزنده است.

با قیمت حدود 130 پوند (رسماً در وارد بازار ایران نشده) بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

3 اکسپریا زد1 کامپکت


این بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

سامسونگ گلکسی اس42 آیفون 5 اس

ما به جزئیات نفیس طراحی شگفت انگیز این گوشی توجه کرده ایم. 5 اس ارباب بزرگترین اکو سیستم بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

سامسونگ گلکسی اس 41 اچ تی سی وان

این بهترین گوشی های هوشمند 2014 را بخرید گوشی هوشمند,سال 2014,بهترین گوشی

قابلیت های آیفون 5گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین دوربین گوشی های ویندوزی , زیباترین گوشی لومیا

گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات