گویا آی تی: شرکت اپل، اکوسیستم بسته‌ای برای محصولات خود و بازارهای مرتبط با آنها ایجاد کرده و سعی دارد همه کاربران را کاملا تحت پوشش خود داشته باشد به‌طوری که هیچ کاربری برای رفع نیازهای نرم‌افزاری خود، به جایی جز اپل مراجعه نکند! اما  با این وجود، کاربران اپل برای بر طرف کردن برخی نیازها مجبور هستند از این اکوسیستم خارج شوند. این فرآیند که جیلبریک کردن نام دارد، به مشتریان محصولات اپل کمک می کند که محیطی بازتر و حق انتخاب‌های بیشتری برای استفاده از دستگاه‌های اپلی خود ایجاد کنند.

ما ایرانی‌ها دلایل بیشتری نیز برای جیلبریک کردن دستگاه‌های اپلی خود داریم. مشکلاتی همچون تأمین گیفت‌کارت‌های خرید اپلیکیشن‌ها، نوسان قیمت دلار، تحریم‌های یک‌طرفه اپل علیه کاربران و سازمان‌های ایرانی نظیر بانک‌ها و نظایر این‌ها، مهمترین موانع دسترسی کاربران ایرانی به اپ‌استور اپل هستند.

تا پیش از این، مشکلات ذکر شده باعث می‌شدند که ایرانی‌ها ها یا کلاً قید مزایایی را که می توانستند از طریق دستگاه خود داشته باشند بزنند یا دستگاه اپلی خود را جیلبریک می‌کردند که این کار هم معایب و موانع خاص خود را داشت.

اما یک خبر جدید در وب فارسی باعث شده است که این وضعیت تغییر کند!

همانطور که شما اپلی‌ها می‌دانید،

گروه سیبچه

با «سیبچه» دبگر نیازی به جیلبریک ios نیست اپل,سیبچه


خبر نسخه جدید با «سیبچه» دبگر نیازی به جیلبریک ios نیست اپل,سیبچه
نسخه جدید این بازارچه ایرانی، بر روی دستگاه‌های مبتنی بر iOS6 به بالا قابل اجراست و تعداد زیادی برنامه فارسی و غیرفارسی دارد. تعداد قابل توجهی برنامه رایگان در این بازارچه وجود دارد وبرنامه‌های غیررایگان نیز به‌صورت ریالی و از طریق کارت‌ بانک‌های ایرانی قابل خرید است.

با وجود نسخه جدید سیبچه، بانک‌های ایرانی می توانند اپلیکیشن موبایل‌بانک خود را در دسترس تمام مشتریان خود قرار دهند. همچنین، برنامه‌نویسان ایرانی نیز می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را در این بازارچه داخلی به فروش برسانند. این وضعیت قطعا به بهبود شرایط کاربران و نیز برنامه‌نویسان این سیستم عامل پر طرفدار خواهد انجامید.

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گروه سیبچه

گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات