این روزها وقتی از گوشی هوشمند سخن به میان می‌آید، اولین چیزی که در ذهن همه تداعی می‌شود قابلیت نصب برنامه‌های کاربردی و بازی است. برخی برنامه‌ها قابلیت‌هایی را در گوشی شما بهبود می‌بخشند و امکانات تکمیلی به آن اضافه می‌کنند و برخی دیگر فقط جنبه سرگرمی دارند و می‌توانند همیشه و همه جا شما را سرگرم نگه دارند. این طور به نظر می‌رسد که گوشی‌های هوشمند از پس هر کاری برمی‌آیند. پس اگر برنامه‌های مناسبی برای گوشی اندروید و آی‌فون انتخاب کنید، گوشی شما یک گوشی قدرتمند و منبعی از سرگرمی خواهد بود. چه تصمیم داشته باشید عکس بگیرید یا تصاویر را به اشتراک بگذارید و چه بخواهید دنبال کسی در نزدیکی خود بگردید تا سرگرم شوید، برنامه‌هایی که ما به شما معرفی می‌کنیم شما را همه جا و هر وقت از کسالت درمی‌آورد. در اینجا بهترین برنامه‌ها را برای سیستم‌عامل اندروید و iOS در سال 2012 گرد هم آوردیم.

Snapseed iOS

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

اگر می‌خواهید عکس‌هایتان را همه ببینند و مشهور شوید برنامه Snapseed برای آی‌فون شما بهترین گزینه است. این برنامه ساده و قدرتمند برای ویرایش تصویر می‌تواند به شما این امکان را دهد که با لمس تصویر به شیوه‌ای ساده و با سرعت تصویر خود را ویرایش کنید: به آن رنگ بدهید، نور بتابانید یا فوکوس کنید؛ همه اینها تنها با چند حرکت لمسی انگشت شما صورت می گیرد. وقتی ویرایش تصویر تمام شد می‌توانید آن را در فیس‌بوک، فلیکر یا توییتر به اشتراک گذارید یا در گالری تلفن خود ذخیره کنید.

AfterFocus  اندروید

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

یک برنامه ویرایش تصویر قدرتمند دیگر با کاربری ساده. AfterFocus به شما امکان می‌دهد تا فوکوس تصاویر برنامه‌ها را پس از ثبت شدن تنظیم کنید. شما به سادگی قسمتی را که می‌خواهید فوکوس آن را بهتر کنید انتخاب کرده و تراکم را تغییر دهید. به همین سادگی! پس از آن شما تصاویری با وضوح خوب در حد دوربین‌های DSLR خواهید داشت. پس از تغییر دادن تصویر می‌توانید فیلتری به آن اضافه کنید و به عنوان یک شاهکار در فیس‌بوک، فلیکر، اینستاگرام یا توییتر به اشتراک گذاشته و در معرض دید عموم قرار دهید.

Turntable.fm اندروید و iOS

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که یک دی‌جی باشید؟ Turntable.fm شما را در اتاقی به همراه چهار دی‌جی دیگر قرار می‌دهد که همه آنها برای به هیجان آوردن حضار با هم رقابت می‌کنند. شما لیست پخش مخصوص به خود را با گشتن در میان آهنگ‌ها و کاتالوگ بزرگ Turntable ایجاد کنید و برای پخش موسیقی خاص خود در اتاق و رسیدن نوبتتان انتظار بکشید. دیگر اعضای Turntable.fm که در میان جمع حضور دارند ممکن است از آهنگ شما خوششان بیاید و یا آن را دوست نداشته باشند. اگر تعداد رأی‌های منفی به آهنگ شما زیاد باشد، آهنگ شما از دور رقابت خارج می‌شود.

StumbleUpon  اندروید، iOS

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

StumbleUpon بهترین برنامه برای صرفه‌جویی در زمان است. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا در میان صفحات وب بگردید و تنها با آنهایی برخورد کنید که علاقه‌مند هستید. هر چه بیشتر در میان صفحات چرخ بزنید و به آنها امتیاز دهید، این برنامه بیشتر در پیدا کردن محتوای مورد نظر به شما کمک می‌کند. اگر با صفحه خاصی برخورد کردید که از آن خیلی خوشتان آمد، می‌توانید آن را در StumbleUpon ثبت کنید تا کاربران دیگر هم بتوانند از آن لذت ببرند. این برنامه برای کشف وب‌سایت‌های جدید عالی است و شما را همیشه در مورد موضوعات جدیدی که به آنها اهمیت می‌دهید به‌روز نگه می‌دارد.

Friendcaster for Facebook  اندروید

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

برنامه رسمی فیس‌بوک واقعا وحشتناک است. همیشه هنگ می‌کند، گاهی اوقات خراب است و بعضی وقت‌ها تصمیم می‌گیرد شما را وارد صفحه نکند. خوشبختانه برنامه Friendcaster for Facebook راهی بسیار بادوام برای مرور فیس‌بوک هنگام راه رفتن است. با این برنامه می‌توانید تقریبا هر کاری را انجام دهید: اخبار بخوانید یا بر روی دیوار دوستان چیزی بنویسید. Friendcaster کمی هم قابلیت شخصی‌سازی دارد؛ به طوری که شما می‌توانید تم برنامه را تغییر دهید و یا جای منوها را عوض کنید. کسانی که از نسخه چهارم اندروید (ICS) برخوردارند، می‌توانند مخاطبان فیس‌بوک را با دفتر تلفن یکپارچه کنند. چیزی که در نسخه رسمی فیس‌بوک برای اندروید 4 از قلم افتاده است.

iOS , Viddy

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

این برنامه گاهی اوقات از Instagram برای ویدئو بهتر است. Viddy این امکان را به شما می‌دهد که یک کلیپ 15 ثانیه‌ای بسازید و به آن افکت و ظاهر حرفه‌ای بدهید. این برنامه چندین فیلتر و افکت دارد و قسمتی از جنبه سرگرمی آن این است که ببینید با کدام یک ویدئوی شما بهتر به نظر می‌رسد. شما می‌توانید ویدئوی نهایی را با دوستان در فیس‌بوک و توییتر یا کسانی که شما را در شبکه اجتماعی انحصاری Viddy دنبال می‌کنند به اشتراک گذارید. این شبکه در حال حاضر 26 میلیون کاربر دارد.

Banjo  اندروید و iOS

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

کنجکاوید بدانید دوستان کجا هسستند و در چه حالند و چه می‌کنند؟ با Banjo شما می‌توانید ببینید کدام یک از دوستانتان در نزدیک شما هستند و می‌توانید به آنها سر بزنید. این برنامه از فیس‌بوک، فوراسکویر، اینستاگرام و توییتر استفاده می‌کند تا بببیند دوستان شما کجا هستند و اطلاعات را روی نقشه گوگل به شما نمایش دهد. Banjo به شما امکان می‌دهد تا نگذارید کسانی را که دوست ندارید ملاقات کنید. در این جور مواقع برنامه به شما اخطار می‌دهد که شخص خاصی در نزدیکی شماست. بنابراین می‌توانید قبل از مواجه شدن با او مسیر خود را تغییر دهید. یک راه عالی برای پیچاندن! یک اشکال Banjo می‌تواند این باشد که باتری شما را می‌بلعد. بنابراین، باید هنگام استفاده از این برنامه همیشه به منبعی برای شارژ دسترسی داشته باشید؛ مخصوصا اگر می‌خواهید مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید.

iOS ,Tweetbot

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا

اگر مجبور بودیم یک کلاینت توییتر برای iOS انتخاب کنیم، Tweetbot بهترین گزینه بود. کسانی که اکنون برنامه رسمی توییتر را ندارند، نگران نباشند: Tweetbot همه حساب‌های کاربری شما را وارد این برنامه می‌کند و به طور خودکار همه آنها را بعد از اولین اجرا تنظیم می‌کند. Tweetbot به شما امکان می‌دهد که از حالت‌ها و ژست‌های مختلف برای ردگیری مکالمات توییتر استفاده کنید و همچنین این برنامه به شما امکان بی‌صدا کردن توییت‌ها را در حضور اشخاص خاص می‌دهد یا می‌توانید با استفاده از کلمات خاص توییت کند. این برنامه درست مانند برنامه رسمی توییتر، از چندین حساب توییتر پشتیبانی می‌کند و می‌تواند بیشتر تصاویر و صفحات وب را از دورن خودِ برنامه را باز کند. یک بار که Tweetbot را امتحان کردید، در تعجب خواهید ماند که چرا خودتان را تا به حال با برنامه‌های دیگر توییتر عذاب می‌دادید.

Schemer  اندروید و iOS

اپلیکیشن های جدید اندروید و iOS - آکا


اگر هنوز برای تعطیلات آخر هفته هیچ تصمیم نگرفته‌اید، Schemer را چک کنید. این برنامه فعالیت‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کند که بیشتر آنها بر پایه علاقه‌مندی‌ها و گزینه‌های مورد علاقه شماست. بیشتر این فعالیت‌ها چیزهایی هستند که دیگر کاربران Schemer پیشنهاد کرده‌اند، اما شما می‌توانید از منابع دیگری مانند Food Network، National Geographic و 7x7 پیشنهادهایی پیدا کنید. مخصوصا اگر عاشق یک فعالیت به خصوص هستید، می‌توانید آن را با تمام کاربران Schemer و Google+ به اشتراک گذارید. با آخرِ هفته‌ی کسل‌کننده خداحافظی کنید و برنامه‌ریزی با Schemer را آغاز کنید.
برترین ها
گردآوری پرتال اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مکالمه انگلیسی اپلیکیشن اندروید شبکه دو , لیست بهترین اپلیکیشن های اندروید , معرفی بهترین اپلیکیشن های موبایل , اپلیکیشن موبایل معرفی کسب و کار , موفق ترین اپلیکیشن های ایرانی , جدیدترین اپلیکیشن های اندروید , اپلیکیشن های کاربردی اندروید , نرم افزار سینما تیکت برای io , مهمترین اپلیکیشن های اندروید , آخرین اپلیکیشن‌های معرفی شده , اپلیکیشن های موبایلی هایبرید , معرفی برنامه های جالب آیفون , بهترین اپلیکیشن های اندروید , جدیدترین برنامه های ایفون 6 , آمار اندروید و ios در ایران , برترین اپلیکیشن های ایرانی , برنامه های جالب برای آیفون , معرفی اپلیکیشن های اندروید , اپلیکیشن های معروف اندروید , صنعت داغ برنامه های موبایل , مهمترین اپلکیشنهای اندروید , ای پی امریکا برای اندروید , بهترین اپلیکیشن های دنیا , زمان پچ جدید آندروید 601 , اپلیکیشن های موبایل blog , اپلیکیشن های جالب آیفون , اپلیکیشن موبایلی ویسگون , اپلیکیشن موبایل اندروید , معرفی اپلیکیشن در کانال , آمار تعداد نصب اپلیکیشن , بهترین اپ های آندروئید , اپلیکیشن موبایل اسکورت , اپلیکیشن بارکدخوان ios , اپلیکیشن اندروید پرستک , اپلیکیشن موبایلی لنزور , معرفی اپلیکیشن موبایل , بهترین اپ های اندروید , اپلیکیشن های اندرویدی , بهترین اپ ها اندروید , اپلیکیشن های اندروید , اپلیکیشن همکلاسی خا , اپلیکیشن های اموزشی , ﻣﺤﺴﻦ ﺧﺎﺗﻤﻲ اپلیکیشن , اپ های اطلاعات شهری , حجم برنامه های ios , اپلیکیشن های موفق , اپلیکیشن اندرویید , اپ های جالب ایفون , پامادورو اپلیکیشن , اپلیکیشن های دوبی , اپلیکیشن اندروید , اپلیکیشن اندریود , اپلیکیشن موبایل , آپلیکشن اندروید , اپلیکیشن مشاغل , اپلیکیشن ویراژ , اپلیکیشن ماغل , اپلیکیشن پیسر , اپلیکیشن کیو , افکت های ios , اپلیکیشن ها , اپلیکیشن بچ , اپ موبایل

تبلیغات