این روزها،ال‎جی دونماینده در بخش قدرتمندترین گوشی‌های هوشمند اندروید بازار دارد. ال‌جی G2 باوجود امکانات سخت افزاری عالی، حاشیۀ اطراف صفحه‌ نمایش بسیار ...

این روزها،ال‎جی دونماینده در بخش قدرتمندترین گوشی‌های هوشمند اندروید بازار دارد. ال‌جی G2 باوجود امکانات سخت افزاری عالی، حاشیۀ اطراف صفحه‌ نمایش بسیار باریک و محل قرارگیری منحصربه‌فرد کلیدهای تنظیم صداو روشن/خاموش درفهرست خریدتمامی کاربران حرفه‌ای اندروید دیده می‌شود.

ال‌جی  Nexus5 نیز که نیازی به معرفی ندارد و اینروزها با استقبالی فوق العاده دربازار مواجه شده است.
در گزارشی که ال‌جی به تازگی منتشرکرده نحوه، زمان ومکان استفادۀ شهروندان آمریکایی از گوشی‌های هوشمندشان مورد بررسی قرارگرفته است.
برای اینکه خواندن انبوهی از آمارکسل‌کننده،جالب‌ترشود،ال‌جی این گزارش را در قالب یک اینفوگرافیک ارائه کرده است. همۀ ما جایگاه گوشی‌های هوشمند در زندگی‌مان را می‌شناسیم! حدود۴۸ درصد از آمریکایی‌ها گفته‌اند که بااستفاده از گوشی درخانه یا هنگام عبادت مشکلی ندارند. باورکنیدیانه،۷۷درصدازآن‌ها،هنگامی در رختخواب بوده‌اند،ازگوشی هوشمندشان استفاده می‌کنند! و نکته عجیب‌تر این است که تنها ۲۸درصد از آنها درقرارهایشان ازتلفن همراه هوشمند خوداستفاده می‌کنند.


جیمزفیشلر،نایب رئیس بخش بازاریابی ال‌جی الکترونیکس در ایالات متحده،می‌گوید: «گوشی‌های هوشمندبه سرعت به ابزاری مدرن و ضروری تبدیل شده‌اند و بسیاری از کاربران بدون آن‌ها نمی‌توانند روزخود را سرکنند. باوجود پیشرفت‌های عمده‌ای که درسال‌های اخیر در زمینه گوشی‌های تلفن همراه صورت گرفته است، گوشی‌های هوشمند مرزهای اولیه کاربردهایی را که برای آن‌هاساخته شدند راپشت سرگذاشته و از یک ابزار ارتباطی به همراهی خوب و واقعی برای زندگی روزمره تبدیل شده‌اند؛ ازموقعیت‌های اجتماعی تا شخصی‌ترین لحظه‌های زندگیما.
علاوه براین، به دلیل تقاضای روبه افزایش برای ابزارهای پیچیده‌تر با قابلیت‌های بیشتر،عرضه گوشی‌های هوشمندی چون ال‌جی G2 که امکانات ویژه‌ای برای تسهیل زندگی روزمره کاربر ان دراختیار آنان می‌گذارند،از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
پیش ازعرضۀ گوشی‌های هوشمند، مردم به خواندن روزنامه ویا کتاب در دستشویی عادت داشتند. بررسی‌های ال‌جی نشان داد۷۵درصد از آمریکایی‌ها با استفاده ازگوشی‌شان در چنین مکان‌هایی مشکلین دارند! همچنین،ال‌جی به این نتیجه رسیده است که۵۸ درصد از کاربران گوشی‌های هوشمند، هنگام بیرون رفتن باخانواده، و۶۲درصد از آن‌ها هنگام بیرون رفتن با دوستانشان از تلفن همراه استفاده می‌کنند. این تحقیق برروی۱۱۵۲شهروند آمریکایی بالای 18 سال انجام گرفت هاست.

حدود20درصدازشرکت‌کنندگان گفته‌اند که مهم نیست درچه موقعیتی باشند؛ هرگز سعی در مخفیکردن استفاده ازگوشی‌شان نخواهندکرد. تقریباً۴۸ درصد دیگر نیز گفته‌اند از دوربین‌ گوشی‌هایشان برای ثبت تصاویر  «تکاندهنده» و۳۶درصد برای ثبت تصاویر ازخودشان استفاده می‌کنند.


در مورد شرکت ال‌جی الکترونیکس
شرکت ال‌جی الکترونیکس (KSE: 066570.KS) پیشگام جهانی و مبتکر فناوری در لوازم الکترونیک مصرفی، ارتباطات موبایل و لوازم خانگی است که 87 هزار پرسنل در 113 مکان مختلف دنیا در استخدام خود دارد. ال‌جی با فروش جهانی 45.22میلیارد دلاری (50.96هزارمیلیارد وان کره) در سال 2012، 5 بخش مختلف برای کسب و کار خود ایجاد کرد: بخش سرگرمی‌های خانگی؛ ارتباطات موبایلی؛ لوازم خانگی؛ تهویه مطبوع و راهکارهای انرژی؛ قطعات خودرو.

 ال‌جی الکترونیکس هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشگام در تلویزیون‌های صفحه‌تخت، گوشی‌های تلفن همراه، دستگاه‌های تهویۀ مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال است. ال‌جی الکترونیکس به عنوان ENERGY STAR Partner درسال 2013 شناخت هشده است.

منبع: lgblog.ir

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
تبلیغات