موتورولا گلوی شما را تاتو می کند! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موتورولا گلوی شما را تاتو می کند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دنیای موبایل از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خبرآنلاین: محققان در موتورولای گوگل قصد دارند میکروفون بی سیمی را به گلوی شما مانند "تاتو" بچسبانند.

 در جزییات منتشر شده این هفته مربوط به ثبت اختراعی که به سال 2012 بر می گردد میکروفون بی سیم با گوشی هوشمند کاربر، ارتباط برقرار خواهد کرد.

بحث "گجت های تاتو شده" چندی است در دنیای فناوری اطلاعات نزج گرفته و موتورولا یکی از سردمداران آن محسوب می شود. آنچه موتورولا touchless control روی موتو ایکس نامیده در واقع شروع این موج جدید است.

محققان موتورولا به تاتو کردن دائم ابزار لمسی به بدن فکر می کنند و میکروفون بی سیم در واقع ابزاری الکترونیکی-پوستی است که میکروفون در آن تعبیه شده و همراه فرستنده-گیرنده با MCD یا mobile communication device وکنترلرمتصل به منبع تغذیه ای که سیگنالها را دریافت و ارسال می کند، میکروفون تاتو شده را شامل می شود.

کنترلر طوری پیکره بندی می شود که سیگنال را از MCD تحت تبدیل سیگنال به نویز برای هر استریم صوتی دریافت و ارسال کند.

ممکن است این فناوری مقدمه ورود گجت ها روی پوست بدن باشد و مثلا گوشی های هوشمند تاشو که به نازکی یک کارت اعتباری هستند روی بدون انسان به صورت دائمی تاتو شوند.


ابربرچسب : خبرآنلاین خودرو ، خبرآنلاین از باشگاه استقلال ، خبرآنلاین ورزشی لحظه به لحظه ، خبرآنلاین فارسی ، سایت خبرآنلاین حوادث ، خبرآنلاین حوادث تبریز ، خبرآنلاین حوادث ، خبرآنلاین پرسپولیس ، خبرآنلاین سیاسی روز ، خبرآنلاین ورزشیچ ، خبرآنلاین ورزشی استقلال ، خبرآنلاین پارسیک ، خبرآنلاین استقلال ، خبرآنلاین سیاسی ، خبرآنلاین حوادث تهران ، خبرآنلاین ورزشی والیبال ، خبرآنلاین ورزشی ، خبرآنلاین حوادث ایران ، خبرآنلاین ورزشی پرسپولیس ، سایت سیاسی خبرآنلاین ، خبرآنلاین ورزشی باشگاه استقلال ، سایت خبرآنلاین سیاست ، خبرآنلاین ، خبرآنلاین باشگاه استقلال ، خبرآنلاین باشگاه استقلال تهران ، خبرآنلاین استقلال تهران ، خبرآنلاین ورزشی فوتبال

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
موتورولا گلوی شما را تاتو می کند! گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات