مشاهده نمودن تصاویر سه بعدی، بدون عینک برای Android توسط Sharp Galapagos - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مشاهده نمودن تصاویر سه بعدی، بدون عینک برای Android توسط Sharp Galapagos ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بالاخره آنچه انتظارش را می کشیدیم به حقیقت می پیوندد: مشاهده تصاویر سه بعدی بدون عینک. شارپ تصمیم گرفته است برای دوستداران ژاپنی آندرویید تکنولوژی سه بعدی را کامل کند.

مشاهده نمودن تصاویر سه بعدی، بدون عینک برای Android توسط Sharp Galapagos
مشاهده نمودن تصاویر سه بعدی، بدون عینک برای Android توسط Sharp Galapagos؛

شارپ Galapagos مدل های 003SH و 005SH را عرصه خواهد کرد. تفاوت این گوشی ها با سایر گوشی ها در این است که شما می توانید توسط آنها تصاویر سه بعدی را بدون نیاز به عینک مخصوص سه بعدی، مشاهده کنید. البته به شرطی که سیستم عامل موبایل شما Android باشد.
توسط شبکه ژاپنی Softbank گوشی های TouchScreen نامبرده بفروش خواهد رسید. یک پردازنده 1GHz برای هر دو مدل بکاربرده شده است. نمایشگر 3.8 اینچی گوشی های 003SH و 005SH قابلیت پخش تصاویر سه بعدی را دارند. همچنین وضوح تصویر نمایشگر آنها نیز 800x400 پیکسل است. گوشی 003SH با دوربین ها 9.6 مگاپیکسل ارائه می شود ولی 005SH با دوربین 8 مگاپیکسل ارائه خواهد شد. با این دوربین ها می توانید فیلم های 720p بگیرید.این گوشی ها در دسامبر و فبریه به بازار خواهند آمد.


منبع:
zoomit.ir

 

مشاهده نمودن تصاویر سه بعدی، بدون عینک برای Android توسط Sharp Galapagos گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات