آموزش ویندوز

آموزش آسان نصب ویندوز ۸ روی تبلت -آکاآموزش آسان نصب ویندوز ۸ روی تبلت

آکاایران: آموزش آسان نصب ویندوز ۸ روی تبلت

آکاایران: اگر یک تبلت با سیستم عامل ویندوز ۷ داشته باشیم ، ممکن است علاقه مند به امتحان یک سیستم عامل ویندوز تبلت گرا تر، یعنی ویندوز ۸ باشید.

بهگزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل ازآکا ایران اگر چه در حال حاضر ویندوز ۸ در دسترس ما هنوز در مرحله Pre-beta ی خود قرار دارد، با این حال، ممکن است رابط کاربری جدید مترو برای تبلت تان مناسب تر باشد.

در این پست، ما به شما راهنمای نصب ویندوز ۸ بر روی تبلت ویندوز ۷ ای را ارائه می دهیم.

سلب مسئولیت: با وجود این که بسیاری از رایانه های شخصی و تبلت هایی که ویندوز ۷ را اجرا می کنند قادر به اجرای پیش نمایش ویندوز ۸ نسخه توسعه دهندگان نیز هستند، باید توجه داشته باشید که نصب ویندوز ۸ روی تبلتتان می تواند منجر به ایجاد مشکل گردد.

لطفا این راهنما را با مسئولیت خود دنبال کنید. اگر دستگاه شما در طول فرآیند آسیب ببیند سایتAddictiveTips  هیچگونه مسئولیتی قبول نمی کند.

نیازمندی ها:

–     فایل ISO ویندوز ۸

–     فلش درایو USB قابل بوت ویندوز ۸

–     حداقل ۲۰ گیگابایت فضای خالی روی هارددیسک

۱-    نصب ویندوز ۸ از روی USB

دستورالعملها:

–         USB بوتیبل ویندوز ۸ را به تبلت متصل کرده و از USB بوت نمایید. برای اینکار نیاز به تغییر تنظیمات بوت در بایوس دارید.

–         وقتی که تبلت از درایو USB بوت کرد، فرایند معمولی را برای نصب ویندوز ۸ روی تبلت تان دنبال کنید.

–         پس از تکمیل فرایند نصب، درایورهای تبلت تان را به ترتیب نصب کنید.( این درایورها را می توانید از سایت سازنده ی تبلت دریافت نمایید)

۲-    نصب ویندوز ۸ از روی فایل ISO

با استفاده از این روش، می توانید ویندوز ۸ را با Mount کردن فایل ISO در یک نرم افزار درایو مجازی از روی فایل EXE نصب نمایید.

دستور العمل ها:

–         به محیط ویندوز ۸ از روی تبلت وارد شده و مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان از اطلاعاتتان تهیه کرده اید.

–         فایل ISO ویندوز ۸ را با یک نرم افزار Mount دیسک باز کنید.د.

–         حال، درایو مجازی را باز کرده و فایل EXE را برای نصب ویندوز ۸ اجرا نمایید. در طول مراحل نصب، درایوی که ویندوز ۷ را روی آن نصب کرده اید انتخاب کنید تا ویندوز ۸ روی آن باز نویسی شود. (ویندوز ۷ از بین رفته و ویندوز ۸ جایگزینش می شود). داده های ویندوز ۷ شما بعد از نصب ویندوز ۸ به پوشه Windows Old منتقل خواهند شد.

آموزش نصب ویندوز ۸

آموزش آسان نصب ویندوز ۸

می توانید ویندوز ۸ را Uninstall نیز بکنید (این راهنما را ببینید). به شما توصیه می کنیم از اطلاعات نصب ویندوز ۷ خودتان نسخه پشتیبان تهیه کنید تا بتوان در صورت نیاز تغییرات را برگرداند.

 

گردآوری: آکا ایران

جدیدترین مطالب آکا ایران را از طریق ایمیل خود دریافت کنید

منبع :

آموزش نصب ویندوز ۸

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
بیشتر بخوانید