زوم اپ: اپلیکیشن ویرایش تصاویر گوگل با نام Snapseed -
Snapseed

Snapseed اپلیکیشنی در زمینه ی ویرایش تصاویر است که برای کاربران اندروید و آی او اس منتشر شده و گوگل در آخرین بروزرسانی، تغییرات بسیاری را در آن اعمال کرده است. با زوم اپ همراه باشید.

اپلیکیشن Snapseed که به صورت چشمگیری مورد توجه کاربران قرار گرفته بود، در سال 2012 توسط کمپانی گوگل خریداری شد و چند وقتی است که گوگل دست به تغییرات بسیاری در آن زده تا بتواند دوباره این اپلیکیشن را به محبوبیت سال های 2012-2011 برساند. تغییراتی که حتی آیکون برنامه را نیز دستخوش تغییرات کرده و امکانات و افکت های جدیدی را به آن افزوده است. این اپلیکیشن برخلاف اکثر نرم افزارهای ویرایش تصاویر که انبوهی از گزینه های مختلف و گاهی گیج کننده را در اختیار کاربر می گذارند، با بهترین دسته بندی ممکن توانسته محیطی خلوت و ساده، و در عین حال با امکانات فوق العاده را به وجود بیاورد. در این اپلیکیشن امکانات و افکت های مختلفی در نظر گرفته شده است مانند ابزار Tune image که تنظیماتی را در اختیار شما قرار می دهد تا به صورت خودکار بهترین تنظیم نور را برای تصاویر به کار ببرید، و به کمک آن می توانید عکس های معمولی خود را، با تنظیمات خودکار این ابزار در زمینه ی کنتراست، Brightness و حتی عمق دهی به آن، به عکس هایی حرفه ای تبدیل کنید. همچنین امکان تغییر درصد افکت ها، تنها با کشیدن انگشت به راست یا چپ نیز در این برنامه در نظر گرفته شده است تا اعمال و تنظیم آن ها، بسیار ساده تر از همیشه باشد.

زوم اپ: اپلیکیشن ویرایش تصاویر گوگل با نام Snapseed -

یکی دیگر از ویژگی های جالب این اپلیکیشن ضبط تمامی مراحل انجام شده توسط شما است به طوری که حتی بعد از اعمال ده ها افکت مختلف، می توانید به مراحل قبل بازگردید و روی تمامی مراحل انجام شده مدیریت کامل داشته باشید. اما شاید بتوان فوق العاده ترین ابزار این اپلیکیشن را Perspective Transform دانست که به شما کمک می کند تا زاویه یا پرسپکتیو عکس های خود را تغییر دهید. نکته ی ویژه ای که در این ابزار گنجانده شده است امکان پر کردن فضاهای خالی به وجود آمده هنگام تغییر زاویه ی عکس، به صورت خودکار است. برای درک بهتر این ویژگی و همچنین آشنایی با دیگر ویژگی های جالب Snapseed می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید.

دانلود ویدئو

برای دانلود این اپلیکیشن که برای پلت فرم های اندروید و آی او اس منتشر شده، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: اپلیکیشن ویرایش تصاویر گوگل با نام Snapseed -
زوم اپ: اپلیکیشن ویرایش تصاویر گوگل با نام Snapseed -
زوم اپ: اپلیکیشن ویرایش تصاویر گوگل با نام Snapseed -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir