<p dir="rtl">آکاایران: گوگل پلی در ماه مارس ۲۰۱۲ معرفی شد، در این زمان گوگل، خدمات دو برند سابق اندروید مارکت و گوگل موزیک را ادغام کرد و برند جدید گوگل پلی را معرفی کرد. نرم‌افزارهای کاربردی رایگان در همه کشورها قابل دسترس است، اما نرم‌افزارهای کاربردی پولی در ۱۲۹ کشور قابل دسترسی می‌باشد. نرم‌افزارهای کاربردی قابلیت نصب از طریق دستگاه یا وبسایت گوگل پلی را دارند. طبق آخرین آمار گوگل بیش از ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ نرم‌افزار کاربردی قابل استفاده می‌باشد؛ و این رقم برابر آخرین اعلام شرکت اپل از تعداد نرم‌افزارهای کاربردی App store است.

وقتی یک برنامه را لازم داشته باشیم و بخواهیم به گوگل پلی مراجعه کنیم پس زدن دکمه نصب برنامه به طور مستقیم دانلود شده و نیز بر روی گوشی همراه نصب خواهد شد که برخی از کاربران این مورد را قبول ندارد و دوست دارند که به جای این کار فایل مستقیم برنامه را داشته باشند تا اگر نیاز هم بود آن را بعد ها به صورت آرشیو داشته باشند.

سایت apps.evozi این امکان را فراهم نموده است که شما با وارد کردن لینک صفحه برنامه مورد نظرتون بتوانید آن را به صورت مستقیم دانلود کنید.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, طریق دانلود برنامه و بازی از گوگل پلی را آموزش میدهیم . با ما همراه باشید.

Image result for ‫دانلود مستقیم از گوگل پلی‬‎

 

دانلود فایل های اندرویدی بدون نیاز به نصب از گوگل پلی

تاکنون کاربران درخواست های زیادی برای قرار دادن برنامه های مختلف از گوگل پلی کرده اند و تا جایی که قادر بوده ایم برنامه ها را برای دانلود در سایت قرار داده ایم. اکنون قصد داریم روشی جدید و کاملا ساده بدون هیچگونه ابزار و یا دانش قبلی را به شما برای دانلود از گوگل پلی معرفی نماییم. با استفاده از این روش می توانید به راحتی از طریق گوشی یا کامپیوتر شخصی خود برنامه و بازی های مورد نظر خود را تنها با دو کلیک از گوگل پلی آن هم با لینک مستقیم و سرعت بالا دریافت نمایید! این روش بهترین روش دانلود از گوگل پلی بوده و نیاز به هیچ برنامه یا گوشی روت شده ندارد

به عنوان مثال ما می خواهیم در این قسمت برنامه mx player را از گوگل پلی دانلود کنیم که در مرحله اول گوگل پلی را در مرورگر خود باز نموده و بر روی برنامه مورد نظر کلیک خواهیم کرد و لینک برنامه را کپی میکنیم.

دانلود برنامه و بازی از گوگل پلی به صورت مستقیم و آسان

دانلود مستقیم از گوگل پلی بر روی کامپیوتر

مرحله دوم با کلیک بر روی لینکی که داخل کادر زیر قرار دادیم وارد سایت دانلود فایل از گوگل پلی خواهید شد.

دانلود برنامه و بازی از گوگل پلی به صورت مستقیم و آسان

دانلود مستقیم از گوگل پلی روی کامپیوتر

مرحله سوم لینکی را که کپی کرده بودید در داخل کادر مشخص شده جای گذاری نمایید.

 دانلود برنامه و بازی از گوگل پلی به صورت مستقیم و آسان

دانلود بازی از گوگل پلی برای اندروید

 در مرحله چهارم کلید آبی رنگ که در پایین کادر لینک تبعیه شده را لمس کنید.

دانلود برنامه و بازی از گوگل پلی به صورت مستقیم و آسان

دانلود بازی از گوگل پلی با کامپیوتر

پس از مقداری شکیبایی برای شما کادر دانلود فایل اندورید نمایان خواهد شد.

دانلود برنامه و بازی از گوگل پلی به صورت مستقیم و آسان

دانلود مستقیم برنامه از گوگل پلی

برای دانلود فایل می توانید روی کلید سبز رنگ اشاره نموده تا فایل به صورت مستقیم دانلود شود.

 

تبلیغات