آکاایران: مجموعه: ترفندهای اینترنتی

واتس اپ

آکاایران: چگونه صدای دریافت نوتیفیکیشن گروه ها را در واتس اپ غیر فعال کنیم؟

نوتیفیکیشن گروه های واتس اپ

 

گروه در واتس اپ یکی از قابلیت های کابردی این پیام رسان محبوب بوده که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. در این مطلب نحوه غیر فعال سازی صدای دریافت نوتیفیکیشن گروه واتس اپ را به شما آموزش می دهیم. همراه ما باشید.

 

همان طور که عضو شدن در یک گروه واتس اپ می تواند برای کاربر بسیار جالب باشد، در مقابل دریافت اعلانات به طور مداوم از گروه، که شما را از ارسال پیام های نوین و فعالیت دیگر اعضا باخبر می کند نیز می تواند به یک موضوع اذیت کننده و مزاحم تبدیل شود.

 

خوشبختانه راه حلی در این مواقع برای کاربر موجود بوده تا صدای دریافت نوتیفیکیشن گروه واتس اپ را غیر فعال کند که در ادامه نحوه انجام این کار را آموزش می دهیم.

برای دستگاه های ساخته شده توسط اپل که از سیستم عامل iOS استفاده می کنند، پس از اجرای واتس اپ، وارد مسیر Settings > Notifications شوید. در این صورت با صفحه زیر مواجه خواهید شد:

 

واتس اپ

 

واتس اپ

غیرفعال کردن نوتیفیکیشن گروه های واتس اپ

 

در دستگاه های اندرویدی هم بعد از بازگشایی اپ، وارد مسیر Settings > Notifications شوید. در این حالت صفحه زیر به شما نمایش داده می شود:

 

واتس اپ

 

واتس اپ

نرم افزار واتس اپ

 

کارهای مختلفی را برای شخصی سازی نوتیفیکیشن واتس اپ می توانید انجام دهید. در این صفحه بخشی با نام “Group Notifications” قرار گرفته که چندین گزینه برای آن موجود است. با کلیک بر روی گزینه  “Sound” در iOS و “Notification Tone” در اندروید، این امکان به شما داده می شود تا صدای دریافت اعلانات توسط گروه های مختلف در واتس اپ را تغییر دهید. در این حالت چندین صدای دریافت اعلان به صورت پیش فرض نمایان شده که شما برای غیر فعال کردن صدا در این بخش، می بایست گزینه “None” را انتخاب کنید.

 

واتس اپ

 

واتس اپ

 

در آخر با انتخاب گزینه “OK”، تغییرات صورت گرفته را ذخیره نمایید.

 

واتس اپ

 

واتس اپ

دریافت اعلانات به طور مداوم از گروههای واتس آپ

 

با طی این مراحل، اعلانات پیام نوین در گروه های واتس اپ، نمایش داده شده و فقط صدای نوتیفیکیشن مربوط به آن، پخش نخواهد شد.

 


.

منبع : beytoote.com

تبلیغات