در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جریمه سنگین در انتظار یوتیوب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای اینترنت از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جام جم آنلاین: یوتیوب در صورت سرپیچی از این رای دادگاه ممکن است به جریمه ای معادل ۲۵۰ هزار یورو محکوم شود.
جریمه سنگین در انتظار یوتیوب
جریمه سنگین در انتظار یوتیوب

آکاایران: جریمه سنگین در انتظار یوتیوب

دادگاهی در آلمان روز جمعه از سایت ویدئویی یوتیوب وابسته به گوگل خواست تا ویدئوییهایی که حقوق آن متعلق به شرکت آلمانی گما هست را از روی این سایت بردارد.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از یورونیوز، یوتیوب در صورت سرپیچی از این رای دادگاه ممکن است به جریمه ای معادل ۲۵۰ هزار یورو محکوم شود.

بنا بر رای دادگاه، شرکت گما می بایست دو سوم و یوتیوب هم یک سوم هزینه این کلیپ ها را متقبل شوند.

کرستین دکر، سخنگوی گما، با ابراز رضایت از این رای می گوید: “اکنون یونیوب متعهد شده تا از بهره برداری غیرقانونی از کلیپهای متعلق به گما اجتناب کند. یونیوب باید آیدیهای خود را فعال کرده و برای آنها رمز عبور بگذارد.”

شرکت گما از یوتیوب خواسته ۱۲ کلیپ خود را از روی این سایت بردارد، اما در طول زمان این دادرسی، پنج عدد از این کلیپ ها از روی سایت یوتیوب ناپدید شده اند.

این شرکت همچنین از یوتیوب خواسته به ازای هر باری که به این کلیپ ها در اینترنت مراجعه می شود، این سایت ۱۲ سانتیم یورو به گما بپردازد.

 

.

منبع : gahar.ir

جریمه سنگین در انتظار یوتیوب گردآوری توسط بخش دنیای اینترنت، ترفندهای اینترنت، رازهای اینترنت، آموزش اینترنت سایت آکاایران
تبلیغات