نوشتن ایمیل در جیمیل با موس و کشیدن آن نوشته -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نوشتن ایمیل در جیمیل با موس و کشیدن آن نوشته ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای اینترنت از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجموعه: ترفندهای اینترنتی

نوشتن ایمیل در جیمیل با موس و کشیدن آن نوشته
,آموزش جیمیل, اکانت جیمیل, ترفندهای جیمیل,[categoriy]

آکاایران: نوشتن ایمیل در جیمیل با موس و کشیدن آن نوشته

خیلی از مواقع شما نمی توانید کاراکتر خاصی را در Gmail وارد کنید یا  می خواهید با موس تایپ کنید در این مواقع این ابزار به کمک شما می اید.

 

به گزارش آکاایران: برای استفاده از این قابلیت وارد اکانت جیمیل خود شوید و  وارد بخش settings شوید. در همین ابتدا در بخش general  قسمت language بر روی لینک زیر Gmail display language کلیک کنید تا عکس زیر را مشاهده کنید :

 

,آموزش جیمیل, اکانت جیمیل, ترفندهای جیمیل,[categoriy]

 

وقتی که این کار را انجام دادید زبان مورد نظر خود را برای ارسال نشانه ها انتخاب کنید تا سرویس جیمیل به شما امکان نقاشی و نوشتن دستی نشانه ها متناسب با زبان و نوشتار انتخابی بدهد!

بعد از آن حتما دکمه ok را فشار دهید و وارد صفحه اصلی شوید. باید با صحنه ای مثل زیر مواجه شوید :

 

,آموزش جیمیل, اکانت جیمیل, ترفندهای جیمیل,[categoriy]

 

در بسیاری از اوقات نیاز به یک راه اندازی مجدد ایمیل خواهید داشت اگر که به طور اتوماتیک این امکان برای شما فعال شد و نیازی به بارگذاری مجدد نداشتید که چه بهتر!

برای اینکه از دست نوشته در ایمیل های خود استفاده کنید در هنگام نوشتن متن ایمیل می توانید روی آیکون مداد مذکور کلیک کرده و با باز شدن صفحه مورد نظر به نوشتن متن یا علائم مورد علاقه خود اقدام کنید.

 

,آموزش جیمیل, اکانت جیمیل, ترفندهای جیمیل,[categoriy]

 

بدین طریق می توانید به بهترین شکل متن مورد علاقه خود را در متن ایمیل قرار دهید.


.

منبع :

نوشتن ایمیل در جیمیل با موس و کشیدن آن نوشته گردآوری توسط بخش دنیای اینترنت، ترفندهای اینترنت، رازهای اینترنت، آموزش اینترنت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات