loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- گوگل با قطع نرم افزار Chrome App Launcher سود بیشتری با قطع کردن ویژگی های ناکار آمد از دیگر نرم افزار های خود داشته باشد.

گوگل کروم

آکاایران: بای بای گوگل کروم!

کمپانی گوگل قصد قطع کردن نرم افزار Chrome App Launcher (راه انداز برنامه Chrome) در تمام سیستم عامل ها غیر از اپل را دارد.

به گزارش آکا ایران به نقل از همشهری آنلاین، این به این معنا است که کسانی که علاقه مند با کار کردن با محبوب ترین نرم افزارهای گوگل هستند دیگر نمی توانند از روی منوی دستگاه خود این نرم افزار را فعال کنند.

این برنامه یا لانچر بعنوان یک اپ برروی صفحه استارت، taskbar و دسکتاپ در ویندوز ۸ و در نوار منو برروی ویندوز ۷ قرار می گرفت و به کاربر این اجازه را می داد تا دسترسی سریعی به مرورگر، جی میل، کروم استور و هرگونه برنامه ای که با مرورگر کروم کار می کند داشته باشد.

علاوه بر این، کاربر می تواند اپ ها، بوک مارک ها، رمز عبور و history و دیگر تنظیمات برروی دستگاه های مختلف را با ورود به کروم سینک کند.

به گفته سازنده این نرم افزار هدف گوگل از این اقدام ساده سازی استفاده از اینترنت در آینده بوده است. طبق آمار گرفته شده اکثر کاربران از این نرم افزار برای استفاده از دیگر اپلیکیشن های گوگل استفاده می کنند.

گوگل با این اقدام می تواند سود بیشتری با قطع کردن ویژگی های ناکار آمد از دیگر نرم افزار های خود داشته باشد.منبع :

تبلیغات