loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- گوگل حریفانش را در استرالیا با قدرت فراوان از میدان به در کرده است.

استرالیایی ها ۵۵۲ میلیون ساعت در گوگل جست وجو کردند

آکاایران: استرالیایی ها ۵۵۲ میلیون ساعت در گوگل جست وجو کردند

مطابق اطلاعات شگفت آور منتشر شده توسط شرکت بررسی بازار مراکز تحقیقاتی "روی مورگان" در سال ۲۰۱۵ موتور جست وجوی گوگل حریفانش را در استرالیا با قدرت فراوان از میدان به در کرده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از مشبل، در یک مطالعه آماری میان ۵۰۲۷۶ نفر از کاربران اینترنتی استرالیایی بالای ۱۴ سال، حدود ۱۶۹۰۳۰۰۰ مراجعه به گوگل و استفاده از آن برای جست وجوی اینترنتی در طول هر چهار هفته انجام شده است. این در حالی است که در شرایط مشابه، تعداد ۱۹۲۹۰۰۰ نفر به بینگ و ۱۸۲۰۰۰ نفر به یاهو مراجعه و از آن استفاده کرده اند.

استرالیایی ها ۵۵۲ میلیون ساعت در گوگل جست وجو کردند

مطابق این گزارش، مردم استرالیا ۵۵۲ میلیون ساعت از وقت خود را در سال  ۲۰۱۵ صرف گردش در موتوری جست وجوی اینترنتی گوگل نموده اند. بخش مهمی از جست وجوی کاربران برای یافتن پاسخ این سوال بود که "قسمت هشتم جنگ ستارگان چه زمانی عرضه خواهد شد؟"

نکته جالب تر اینکه کاربران موتورهای بینگ و یاهو چندان وفادار هم به نظر نمی رسند، چرا که ۹۹ درصد کاربران این دو جست وجوگر، ضمنا به سراغ گوگل هم رفته اند!

همچنین میزان زمانی که در گوگل توسط کاربران صرف می شود، به مراتب ییش از جست وجوگرهای دیگر است. به عنوان مثال کاربران بینگ بطور متوسط در هر چهار هفته حدود ۲۴ دقیقه را در آن می گذرانند، در صورتی که میزان استفاده از گوگل در همین دوره زمانی حدود سه ساعت است.
 منبع :

تبلیغات