loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- قابلیت جدید توئیتر از طریق به روزرسانی برنامه همراه توئیتر در گوشی های مجهز به دو سیستم عامل iOS و Android هم در دسترس قرار می گیرد.

به اشتراک گذاری خصوصی توئیت ها ساده تر شد

آکاایران: به اشتراک گذاری خصوصی توئیت ها ساده تر شد

با استفاده از دکمه ای که به تازگی به توئیتر اضافه شده کاربران می توانند به سرعت توئیت های خود را به طور خصوصی به اشتراک بگذارند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این دکمه ارسال پیام که به شکل یک نامه است در سمت راست و در پایین هر پیام نمایش داده می شود و طراحی آن گامی در جهت افزایش قابلیت های شخصی و خصوصی توئیتر دانسته می شود.

این قابلیت از طریق به روزرسانی برنامه همراه توئیتر در گوشی های مجهز به دو سیستم عامل iOS و Android هم در دسترس قرار می گیرد.

مدیران توئیتر می گویند افزودن این دکمه حاصل دریافت بازخوردهای کاربران است. بررسی ها نشان می دهد که ارسال پیام های خصوصی مستقیم به دیگر کاربران در توئیتر در سال ۲۰۱۵ تا ۶۰ درصد افزایش یافته و همین مساله انگیزه دیگری برای افزودن دکمه مذکور بوده است.

توئیتر که در دو سال اخیر با ریزش مخاطب مواجه بوده در تلاش است با افزودن امکانات جدید کاربران خود را حفظ کند. برخی از این امکانات مانند پشتیبانی از شکلک ها و فایل های گیف و راه اندازی گروه های ارسال پیام خصوصی با استقبال مواجه شده و برخی دیگر مانند طرح پیشنهاد رفع محدودیت ۱۴۰ کاراکتر برای هر پیام با مخالفت دیگر کاربران مواجه گردیده است.منبع :

تبلیغات