آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

آکا ایران- کاربران ویندوز فون نسخه 8 زین پس نمی توانند اپ اینستاگرام را روی موبایل خود نصب کنند. از سوی دیگر گفته می شود فروشگاه ویندوز با کندی جلو می رود.

ویندوز

حذف دانلود اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران ویندوز فون 8 -آکادانلود

آکاایران: حذف دانلود اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران ویندوز فون 8

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین، نسخه بتا اینستاگرام به دلایل نامعلوم از روی فروشگاه اپ ویندوز حذف شده و تنها کاربران دارنده ویندوز ۱۰ می توانند از نسخه بتای اینستاگرام بهره مند شوند.

به دلایل نامعلوم فروشگاه ویندوز نه نسخه ویندوز فون ۸ اینستاگرام را مورد تأیید قرار داده بود و نه نسخه فعلی ویندوز ۱۰ را مورد تأیید قرار داده است و کاربران می توانند از اپ های ساخته شده توسط کمپانی های شریک، بهره مند شوند که این موضوع باعث راندن کاربران ویندوزی موبایل می شود.

رهیافت مدیران اینستاگرام در برخورد با سیستم عامل ویندوز و اندروید روی موبایل متفاوت بوده است. پس از نصب ۱ میلیون نسخه از اینستاگرام روی آیفون در سال ۲۰۱۰ بلافاصله برنامه نویسان نسخه اندرویدی آن را نیز توسعه دادند(نسخه نهایی آوریل ۲۰۱۲ روی گوگل پلی قرار گرفت) که تا به امروز به خوبی به روزرسانی می شود اما نسخه ویندوز همچنان دچار مشکل بتا است و مدیران اینستاگرام قصد ندارند مشکل کاربران خود را حل کنند!

حذف اینستاگرام از فروشگاه ویندوز برای ویندوز فون ۸

کاربران

اینستاگرام

فروشگاه ویندوز / Windows Store که با مشکلات ساختاری دست به گریبان است، به کندی روند توسعه ای خود را ادامه می دهد و علی رغم سرمایه گذاری های فراوان مایکروسافت، رغبت کمتر برنامه نویسان به اپ های ویندوزی در مقایسه با اندروید و آی.او.اس اپل، و فروش کم گوشی ها و تبلت های ویندوزی در بازار کاهش علاقه در بازار اپ ها را در بخش ویندوزی ثابت می کند.

تغییرات اخیری که در بخش UI فروشگاه ویندوز داده شده نیز(کارت هدیه و کدهای موسوم به Redeem) نمی تواند مشکلات ساختاری آن را حل کند و تا فروش سخت افزار ویندوزی افزایش نیابد این معضل ادامه خواهد داشت.

UI جدید(تصویر زیر)

اینستاگرام

اپلیکیشنمنبع :

کاربران

تبلیغات