آکاایران: انتقال اطلاعات با رایانه جیبی 

با اینکه امروزه تبلت و موبایل بیشتر کارهای روزمره کاربران را انجام میدهند ولی هنوز افرادی هستند که همچنان از سیستم عامل ویندوز استفاده کرده و آن را به سایر سیستم عاملها ترجیح می دهند.بیشتر کاربران مدام در حال جا به جایی و حرکت هستند و به همین خاطر نیازمند کامپیوترهای قابل حملی هستند که به آن ها اجازه می دهد تا سیستم عامل و اطلاعات خود را به راحتی جابه جا کنند.شرکت اینتل به تازگی از یک رایانه جیبی کوچک رونمایی کرده است که به آنهااجازه می دهد تا سیستم عامل و اطلاعات خود را به راحتی جابه جا کنند .

 کامپیوتر کوچک جیبی

آکاایران: “رایانه جیبی” کوچک با پردازنده 4 هسته ای عکس

رایانه جیبی اینتل

شرکت اینتل هم با توجه به این موضوع وسیله کوچکی را ساخته است که می تواند با اتصال به یک صفحه نمایشی همانند تلویزیون یا رایانه امکانات ویندوز 8 را در اختیار کاربران قرار دهد. این دستگاه از پردازنده 4 هسته ای 1.33 گیگاهرتزی، 2 گیگابایت حافظه رم و 32 گیگابایت حافظه SSD بهره مند است  و حمل آن نیز به سادگی امکان پذیر است.اینتل رایانه  Compute Stick را مجهز به پورت HDMI کرده است .

رایانه جیبی کوچک با پردازنده 4 هسته ای عکس

برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
.

منبع : namnak.com

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11