در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با Jaq گوشی خود را توسط سلول های سوخت هیدروژنی شارژ کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مشکلات سخت افزاری از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Jaq
/section>

جک یک شارژ گوشی های هوشمند است که توسط باتری های مجهز به سلول های سوخت هیدروژنی کار می کند. سازنده ی این شارژر آن را اولین شارژر هیدروژنی دنیا می دانند. همراه زومیت باشید.

بنا به گزارش آکاایران : جک (Jaq) محصول یک استارتاپ سوئدی به نام MyFC است که تلاش می کند از طریق سلول های سوخت هیدروژنی، امکان شارژ شدن گوشی های هوشمند را فراهم کند. این کمپانی ادعا می کند که محصولش، اولین شارژر سوختی دنیا است.

این باتری بدون نیاز به اتصال به برق، شارژ می شود. در واقع باتری Jaq به جای ذخیره ی جریان الکتریسته از برق شهر، به واسطه ی واکنش های شیمیایی با کارت های آب و نمک کار می کند. برای شارژ شدن این باتری کافی است تا کارتی که حاوی آب و نمک است را در محفظه ی در نظر گرفته شده آن، قرار دهید تا ظرفیت ۱۸۰۰ میلی آمپر ساعتی این باتری پر شود و آماده ی شارژ کردن آیفون یا گوشی های اندرویدی شود.

این کمپانی شارژر سوختی خود را برای افرادی ساخته است که برای مدت طولانی به برق دسترسی ندارند و تنها ۱۰ یا ۲۰ کارت حاوی آب و نمک را همراه خود حمل می کنند تا در طول سفر همیشه بتوانند گجت های همراه خود را شارژ کنند.

کمپانی  MyFC هنوز قیمت دقیق کارت های اضافی این شارژر را اعلام نکرده است اما پیش بینی می کند برای شارژ این کارت ها، کاربر حدودا ۵ دلار در ماه هزینه داشته باشد.

کلیه ی اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه ی اختصاصی CES 2016 مشاهده کنید.

مسعود یوسف نژاد

منبع :

با Jaq گوشی خود را توسط سلول های سوخت هیدروژنی شارژ کنید
با Jaq گوشی خود را توسط سلول های سوخت هیدروژنی شارژ کنید  -

با Jaq گوشی خود را توسط سلول های سوخت هیدروژنی شارژ کنید گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات