آکایران :هدفون بی سیم h.ear
/section>

سونی در نمایشگاه CES 2016 از هدفون های بی سیم جدید خود رونمایی کرد که ترکیبی از راحتی و صدایی شفاف را برای کاربر به ارمغان می آورد. همراه زومیت باشید.

بنا به گزارش آکاایران : هدفون های بی سیم روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کنند و از همین رو شرکت های زیادی اقدام به معرفی انواع محصول در این رده می کنند. سونی به عنوان یکی از سردمداران سیستم های صوتی و تصویری جهان، در نمایشگاه CES 2016 از جدید ترین هدفون بی سیم خود با نام h.ear رونمایی کرد که تمامی نیاز های کاربران را برطرف خواهد کرد. با وجود نام عجیب این دستگاه، هدفون بی سیم سونی عملکرد فوق العاده ای در پخش موسیقی برای کاربران به ارمغان می آورد. تکنولوژی حذف نویز این هدفون با بررسی سطح صدای محیط، اقدام به اعمال بهترین حالت حذف نویز می کند. با وجود جمعیت کثیر و در نتیجه صدای زیاد محیط سالن نمایشگاه، h.ear عملکرد بسیار خوبی در حذف صداهای محیط به نمایش گذاشت و حتی در میزان بلندی متوسط صدا، نویز و صدای جمعیت حضار تاثیری در تجربه ی صوتی هدفون سونی نداشت. 

h.ear به کلید خاموش و روشن مجهز شده که از نظر ما بسیار کاربردی است. در زمینه ی جفت سازی هدفون نیز با وجود بلوتوث های فعال بسیار در محیط نمایشگاه، h.ear به راحتی دستگاه مورد نظر ما را یافت و با سرعت بالایی اقدام به اتصال به آن کرد. در بخش کیفیت صدای خروجی، h.ear از اکثر هدفون های آزمایش شده در نمایشگاه عملکرد بسیار بهتری داشت. در آزمایش ما ژانر های مختلف موسیقی پخش شد که سونی تبحر بالای خود در تولید دستگاه های صوتی را با تجربه ی صوتی بالا رقم زد. باس دستگاه در حد مطلوبی قرار داشت و نه کمبود آن حس می شد، نه مانند بعضی از هدفون های موجود باس بیش از حدی ارائه داد. شفافیت صدا نیز در h.ear ایده آل بوده و سونی وظیفه ی خود در تیون کردن هدفون را به خوبی انجام داده بود.

طراحی h.ear نیز به خوبی انجام شده است و حس خستگی را به کاربر منتقل نمی کند. طبق ادعای سونی این هدفون در حالت شارژ کامل، تا ۲۰ ساعت قادر به پخش مداوم موسیقی خواهد بود. در حال حاضر هنوز قیمت h.ear اعلام نشده است؛ اما می توان تخمین قیمتی برابر با۳۵۰ الی ۴۰۰ دلار را داشت.

کلیه ی اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه ی اختصاصی CES 2016 مشاهده کنید.

محمد حسین جعفری

منبع :

سونی از هدفون وایرلس جدید خود با نام h.ear رونمایی کرد -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات