آکایران :شارژر مفناطیسی مک بوک ۱۲ اینچی
/section>

پس از عرضه ی مک بوک ۱۲ اینچی اپل با یک پورت USB از نوع C، آداپتورهای متعددی روانه ی بازار شده؛ اما کاربران مک بوک در نسخه ی ۱۲ اینچی جدید این اولترابوک از یک ماژول شناخته شده، محروم هستند و آن چیزی نیست جز MagSafe با پورت مغناطیسی؛ کمپانی گریفین این قابلیت مغناطیسی را در قالب آداپتور جدیدی به کاربران این مک بوک ۱۲ اینچی هدیه داده است. همراه زومیت باشید.

بنا به گزارش آکاایران : یکی از بهترین ماژول هایی که خریداران مک بوک از وجود آن بهره می برند، قابلیت مغناطیسی MagSafe است. با استفاده از این پورت دیگر کاربران نگرانی از بابت اینکه در صورت کشیده شدن سیم شاهد افتادن لپ تاپ روی زمین خواهد بود، ندارند؛ چراکه قابلیت مغناطیسی باعث می شود تا سیم به راحتی از محل خود جدا شود. حال گریفین محصولی را رونمایی کرد که می توان با استفاده از آن چنین قابلیتی را در مک بوک ۱۲ اینچی نیز تجربه کرد.

کابل و آداپتور جدید که BreakSafe نام دارد به راحتی به پورت USB نسخه ی C متصل شده و با یک فشار اندک از آن جدا می شود. البته باید به این موضوع اشاره کرد که با اتصال این ماژول به مک بوک، پورت USB  اشغال شده و دیگر نمی توان ماژول دیگری را به آن متصل کرد. یکی از معایب دیگری که باید در مورد محصول گریفین اشاره کرد، عدم امکان اتصال دو طرفه ی آن است که این موضوع می تواند کاربران مک بوک را آزار دهد. گریفین این محصول را از ماه آوریل با قیمت ۳۹.۹۹ دلار روانه ی بازار خواهد کرد.

گریفین از شارژر مغناطیسی مک بوک 12 اینچی و پاوربانک اپل واچ در CES 2016 رونمایی کرد -

اپل واچ

آکاایران: گریفین از شارژر مغناطیسی مک بوک 12 اینچی و پاوربانک اپل واچ در CES 2016 رونمایی کرد

یکی دیگر از محصولاتی که گریفین در CES 2016 رونمایی کرده، پاوربانکی برای اپل واچ است. این پاوربانک از قابلیت شارژ القایی اپل واچ برخوردار است و می توان با استفاده از این قابلیت، با قراردادن آن در پشت ساعت هوشمند اپل، اقدام به شارژ اپل واچ کرد. براساس اطلاعات ارائه شده توسط گریفین، این پاوربانک قادر است اپل واچ را تا چهاربار بصورت کامل شارژ کند. این محصول نیز از نیمه ی دوم سال جاری میلادی به قیمت ۶۹.۹۹ دلار روانه ی بازار خواهد شد.

لینک دانلود

کلیه ی اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه ی اختصاصی CES 2016 مشاهده کنید.

حسین خلیلی صفا

منبع : گریفین از شارژر مغناطیسی مک بوک 12 اینچی و پاوربانک اپل واچ در CES 2016 رونمایی کرد -

گریفین

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات