آکایران :Asus Monitor
/section>

امسال نه تنها لنوو با مانیتور ThinkVision و ایسر با مانیتور H7 پشتیبانی از درگاه USB-C را آغاز کردند، ایسوس نیز مانیتوری را معرفی کرده که این بار فقط یک درگاه دارد: USB-C. همراه زومیت باشید.

بنا به گزارش آکاایران : استفاده از درگاه USB-C باعث می شود تا نه تنها بتوان تصویر را از طریق پرتوکل DisplayPort به مانیتور منتقل کرد، بلکه در صورت اتصال لپ تاپ به مانیتور، امکان شارژ لپ تاپ میسر شود. چراکه این درگاه قادر است تا ۱۰۰ وات انرژی را نیز همراه سیگنال های تصویر منتقل کند تا در صورت نیاز لپ تاپ هایی که از این قابلیت پشتیبانی می کنند بتوانند همزمان با ارسال سیگنال، انرژی دریافت کنند.

مانیتورهای که لنوو و ایسر معرفی کردند علاوه بر درگاه USB-C از درگاه های دیگر مانند HDMI نیز پشتیبانی می کردند، اما مانیتور +MB169C  تنها یک درگاه USB-C دارد و تنها راه انتقال سیگنال به آن همین درگاه USB-C است.

این مانیتور ۱۵.۶ اینچی که از رزولوشن 1080p پشتیبانی می کند، قابل حمل است و کاربر می تواند آن را همواره خود داشته باشد. این مانیتور از پنل IPS LCD بهره می برد و نه تنها زاویه ی دید وسیعی دارد بلکه دقت نمایش رنگ ها در آن سطح بسیار خوبی است.

مانیتور پرتابل ایسوس ۸۰۰ گرم وزن و ۸.۵ میلی متر ضخامت دارد.

کلیه ی اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه ی اختصاصی CES 2016 مشاهده کنید.

مسعود یوسف نژاد

منبع :

ایسوس هم مانیتور با اتصال USB-C معرفی کرد -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات