اخبار اکاایران

یک طرح، یک نگاه: راگی، راه کاری مناسب برای بیدار کردن افراد خوش خواب -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک طرح، یک نگاه: راگی، راه کاری مناسب برای بیدار کردن افراد خوش خواب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :راگی، راه کاری مناسب برای بیدار کردن افراد خوش خواب
/section>

اگر شما هم جزء افرادی هستید که صبح ها خیلی دیر از خواب برخاسته و اغلب از کارهای تان باز می مانید، به "راگی" (Ruggie) خوشامد بگویید. ساعتی متفاوت که تا شما را از جا بلند نکند، به آرامش نرسیده و به زنگ زدن ادامه خواهد داد.

بنا به گزارش آکاایران :  خسته از فعالیت های روزانه به تخت می روید، اما می دانید که باید فردا سر وقت از خواب بیدار شوید. ساعت مدام زنگ می زند و به شما یادآوری می کند که زمان بیدار شدن  فرا رسیده، اما خسته تر از آن هستید که به این راحتی از رختخواب دل کنده و از جای خود برخیزید. در نتیجه دیرتر از خواب بیدار شده و مجبورید با عجله و نصفه و نیمه کارهای تان را سرو سامان داده و رهسپار محل کار، دانشگاه، مدرسه و...شوید.

یک طرح، یک نگاه: راگی، راه کاری مناسب برای بیدار کردن افراد خوش خواب
,خلاقیت, طراحی, ساعت زنگ دار ,ترفندهای سخت افزار

آکاایران: یک طرح، یک نگاه: راگی، راه کاری مناسب برای بیدار کردن افراد خوش خواب

 

در این میان ناگزیر استرس بیش تری را هم متحمل خواهید شد. از طرفی اگر شلوغی خیابان ها و ترافیک را هم درنظر بگیریم، شاید حتی یک دقیقه زود از خواب برخاستن، تفاوتی چند ساعته برای شما ایجاد کند. و تازه اگر قرار بوده به قرار مهمی برسید، اوضاع پیچیده تر هم می شود. اینجاست که "راگی" کار گشا خواهد بود.

,خلاقیت, طراحی, ساعت زنگ دار ,ترفندهای سخت افزار

اگر به خاطر داشته باشید، پیش تر نیز ساعت دیگری را به شما معرفی کردیم که به محض زنگ زدن، فرار کرده و فرد را به دنبال خود می کشید. تحرکی که کاملا خواب را از سر فرد بیرون کرده و او را آماده ی فعالیت روزانه می کرد. راگی" نیز در همین راستا طراحی شده است؛ منتها به شکلی کاملاً متفاوت.

,خلاقیت, طراحی, ساعت زنگ دار ,ترفندهای سخت افزار

راگی در اصل پادری کوچکی است که از خوابیدن مجدد شما پیشگیری می کند. این محصول خاص توسط "وینسون تَم" (Winson Tam) و تیمی از کارآفرینان متسقر در دو شهر ونکوور و هنگ کنگ طراحی و اجرا شده است. این پادری در اصل ساعت زنگ داری است که نسبت به فشار حساس بوده و با کمک همین خصوصیت، به بیدار کردن افراد خوش خواب کمک می کند. در واقع به محض زنگ زدن، فرد باید بیدار شده و روی راگی بایستد، البته با هر دو پا و برای ۳ ثانیه.

,خلاقیت, طراحی, ساعت زنگ دار ,ترفندهای سخت افزار

در واقع اگر تنها یک پای خود را روی این پادری قرار دهید، هیچ اتفاق نیفتاده و ساعت همچنان به زنگ زدن ادامه خواهد داد.

,خلاقیت, طراحی, ساعت زنگ دار ,ترفندهای سخت افزار

طراح وینسون تم خود به مشکل دیر بیدار شدن دچار بود. او می گوید که برای او هر روز صبح، بیدار شدن از خواب همچون دعوتی به مبارزه بود. ترک تختخواب گرم و راحت و قدم گذاردن روی کفپوش سرد، چالش هر روزه ی او بود. به همین دلیل این ساعت متفاوت را طراحی کرد تا به روند بیدار شدن خود و دیگرانی که از مشکلی مشابه رنج می برند، کمک کند. راگی درشمار پروژه های کیک استارتر بوده و اکنون می توان آن را با پرداخت مبلغ ۵۹ دلار خریداری کرد.

از شما دعوت می کنیم نگاهی نیز به ویدیوی زیر داشته باشید.

دانلود ویدیو

نظر شما در مورد این قالیچه چیست؟ آیا در دستیابی به هدف خود موفق خواهد بود؟ یا خیر؛ افراد خوش خواب باز هم راهی برای دور زدن آن خواهند یافت؟

مریم اصلانی

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله یک طرح، یک نگاه: راگی، راه کاری مناسب برای بیدار کردن افراد خوش خواب شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

كار نكردن رينگتون

یک طرح، یک نگاه: راگی، راه کاری مناسب برای بیدار کردن افراد خوش خواب گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات