آکایران :پردازنده A9 اپل
/section>

تنها دو روز دیگر تا زمان معرفی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس مجهز به پردازنده ی جدید A9 اپل باقی مانده که بازار شایعات، افشاگری ها و انتشار تصاویر منتسب به این محصولات داغ است. امروز تصویری فاش شده که پردازنده ی A9 اپل را نشان می دهد. با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران :  در حالی که چهارشنبه شب به وقت تهران قرار است اپل در سان فرانسیسکو از نسل جدید اپل های خود رونمایی کند، بیشتر اخبار پیرامون هر دو نسخه ی آیفون جدید به رم ۲ گیگابایتی، پردازنده ی A9 اپل، سنسور دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و فناوری تاچ فروس مربوط می شود. امروز تصویری فاش شده که در آن پردازنده ی اِی 9 اپل نشان داده می شود.

تصویر منتسب به پردازنده ی A9 اپل فاش شد -

آکاایران: تصویر منتسب به پردازنده ی A9 اپل فاش شد

نسل جدید تراشه اپل که نسبت به پردازنده ی A8 اندزه ی کوچکتری دارد براساس شایعات از لیتوگرافی ۱۴ نانومتری بهره می برد و توسط کمپانی سامسونگ تولید شده است. پردازنده ی A9 اپل که به تازگی بنچمارک های مربوط به آن منتشر شده بود، توانسته نتایج قابل قبولی را ثبت کند و بنچمارک Geekbench تایید کرده بود که آیفون 6 اس از پردازنده ی اِی 9 با فرکانس کاری ۱.۸ گیگاهرتز بهره می برد. امتیاز تست تک هسته ای ۲۲۴۸ و تست چند هسته ای ۴۰۳۶ بوده است.

این پردازنده ی جدید با قرارگیری در کنار ۲ گیگابایت رم می تواند عملکرد بسیاری خوبی را در آیفون و سیستم عامل آی او اس ارائه کند. برای روشن شدن ابهامات باید تا چهارشنبه شب و زمان حضور تیم کوک رو صحنه منتظر باشیم و ببینیم دست پخت جدید اپل چطور از آب درآمده است!

حامی غفاری

منبع : تصویر منتسب به پردازنده ی A9 اپل فاش شد -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات