نتایج بنچمارک منتسب به نسخه ی جدید اسنپدراگون 820 فاش شد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نتایج بنچمارک منتسب به نسخه ی جدید اسنپدراگون 820 فاش شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :بنچمارک منتسب به نسخه ی B اسنپدراگون 820
/section>

شنیده ها حکایت از این دارد که کوالکام در حال توسعه ی تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۰ است. حال بنچمارکی منتسب به این تراشه منتشر شده که نشان از توانایی نسخه ی جدید این تراشه در قیاس با اسنپدراگون ۸۱۰ و نسخه ی A اسنپدراگون ۸۲۰ دارد.

بنا به گزارش آکاایران : پس از آنکه کوالکام موفق به کسب فروغ چندانی از تولید اسنپدراگون ۸۱۰ نشد، دست به کار شد تا نسل بعدی تراشه ی خود را دوباره به روزهای اوج خود بازگرداند. تراشه ی جدید این کمپانی اسنپدراگون ۸۲۰ نام داشته و از هسته های اختصاصی کمپانی بهره خواهد برد تا دوباره کوالکام به توانایی های مهندسان خود تکیه کند.

آخرین اطلاعات منتشر شده از این محصول مربوط به نتایج بنچمارکی است که نسخه های مختلف این محصول را در برابر هم مقایسه کرده است. به نظر می رسد کوالکام به منظور بهبود معماری تراشه ی خود در طول ماه های گذشته نسخه های متعددی از اسنپدراگون ۸۲۰ را توسعه داده است.

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید، نتایج مربوط به بنچمارک اسنپدراگون ۸۲۰ با رنگ سبز، نتایج بنچمارک اسنپدراگون ۸۲۰ نسخه ی A با رنگ نارنجی و نتایج بنچمارک اسنپدراگون ۸۲۰ نسخه ی B با رنگ قرمز به نمایش گذاشته شده است. براساس اطلاعات ارائه شده نتیجه ی بنچمارک مربوط به تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۰ نسخه ی B عدد ۷۰٫۰۰۰ را پشت سر گذاشته است. نمودار زیر نیز به روشنی گویای تفاوت این محصول با سایر تراشه های آزمایش شده است.

اطلاعات فاش شده نام نسخه ی B اسنپدراگون ۸۲۰ را به عنوان نسخه ی 3X عنوان کرده که به نظر می رسد براساس عملکرد این تراشه تعیین شده است.

حسین خلیلی صفا

منبع :

نتایج بنچمارک منتسب به نسخه ی جدید اسنپدراگون 820 فاش شد

نتایج بنچمارک منتسب به نسخه ی جدید اسنپدراگون 820 فاش شد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات