پروژه عینک گوگل از این پس Project Aura نامیده می شود -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پروژه عینک گوگل از این پس Project Aura نامیده می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :گوگل گلس
/section>

بنابر گزارش جدید منتشر شده توسط وال استریت ژورنال، گوگل گروه جدیدی را برای کارکنان بخش عینک هوشمند خود تشکیل داده و نام Project Aura را برای آن برگزیده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران :  گوگل برای گروهی که بر روی عینک هوشمند این شرکت کار می کنند نام جدیدی انتخاب کرده و آن را پروژه ی آئورا خواهد نامید. این در حالی است که نام انتخاب شده با نام پروژه ی آٰرا که بر روی گوشی های ماژولار کار می کند، شباهت زیادی دارد. ایوی راس که در سال ۲۰۱۴ میلادی برای سرپرستی گروه عینک هوشمند به گوگل پیوسته است، سپرستی گروه آئورا را برعهده داشته و مستقیم به تونی فدل در مورد فعالیت های گروه گزارش خواهد داد.

به علاوه وال استریت ژورنال خبر از استخدام کارکنان سابق آمازون توسط گوگل می دهد. گوگل کارکنان اسبق Amazon Lab 126 را که ماه گذشته اخراج شده اند تحت نظر گرفته و قصد جذب توسعه دهندگان، مهندسان و مدیران پروژه ی اسبق آمازون را دارد.

نکته ی جالب دیگر این است که گوگل در پروژه ی آئورا تنها به دنبال ساخت عینک های هوشمند نبوده و قصد ساخت دیگر گجت های پوشیدنی را نیز دارد. آن طور که از شواهد پیدا است گوگل حدود یک سال دیگر زمان نیاز دارد تا طراحی گوگل گلس را دگرگون کرده  و نسخه ی جدیدی از آن را ارائه کند.

میعاد بافراست

منبع :

پروژه عینک گوگل از این پس Project Aura نامیده می شود

پروژه عینک گوگل از این پس Project Aura نامیده می شود گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات