همگامی با تکنولوژی و خلاقیت در تولید مبلمان -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همگامی با تکنولوژی و خلاقیت در تولید مبلمان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :تولید مبلمانی با قابلیت شارژ بیسیم گوشی های هوشمند وتبلت
/section>

با پیشرفت هر روزه ی فناوری، نیاز بیشتری به عنصر خلاقیت در ارائه ی محصولات متنوع احساس می شود. محصولاتی که هم از نظر طراحی، حسن سلیقه را به نمایش بگذارند و هم در خدمت و همگام با فناوری ارائه شوند. در همین راستا، یک شرکت فعال در زمینه ی تولید مبلمان، محصول جدیدی را معرفی کرده که با گوشه چشمی به این هدف، ساخته شده است.

بنا به گزارش آکاایران : شرکت "furniQi" با نگاهی متفاوت به دنیای فناوری و مد، محصولی خاص را به بازار عرضه کرده است. به نظر می رسد طراحان خلاق این محصول، به خوبی موفق شدند میان دنیای مد و فناوری، رابطه ای پایدار و مناسب ایجاد کنند. این قطعه از مبلمان قادر است به صورت بیسیم و طبیعی، گوشی های هوشمند و تبلت ها را شارژ کند. این محصول جدید علاوه بر برخورداری از ظاهری مناسب و زیبا، به صورت کاملاً  کاربردی طراحی شده است. در واقع با استفاده از تکنولوژی شارژرهای بیسیم Qi و پنهان نمودن آن در ساختارچوبی این میز، امکان شارژ گوشی و تبلت به سادگی ممکن شده است.

 

همگامی با تکنولوژی و خلاقیت در تولید مبلمان
,طراحی, خلاقیت, مبلمان,ترفندهای سخت افزار

آکاایران: همگامی با تکنولوژی و خلاقیت در تولید مبلمان

,طراحی, خلاقیت, مبلمان,ترفندهای سخت افزار

این فناوری برای گستره ی وسیعی از لوازم الکترونیکی قابل استفاده بوده و هر روز موارد استفاده ی بیشتری می یابد. پیش تر برند معروف دنیای مبلمان مدرن "IKEA" نیز  از فناوری مشابه در خط تولید مبلمان خود استفاده کرده بود که در فصل بهار ارائه شد. میز کوچک بامبو، اولین قطعه ی مبلمان  شرکت "FurniQi" است که با این شیوه ارائه شده است.

,طراحی, خلاقیت, مبلمان,ترفندهای سخت افزار

,طراحی, خلاقیت, مبلمان,ترفندهای سخت افزار

با استفاده از این روش، بسیاری از مشکلات شارژ مجدد به سادگی حل خواهد شد. دیگر لازم نیست  گوشی به دست به دنبال شارژر از این اتاق به آن اتاق رفته و خود را خسته کنید. تنها کافی است گوشی یا تبلت  را روی میز قرار داده و به سراغ کارهای دیگر خود بروید.

,طراحی, خلاقیت, مبلمان,ترفندهای سخت افزار

,طراحی, خلاقیت, مبلمان,ترفندهای سخت افزار

این میز مدرن نخستین بار در 4 سپتامبر سال جاری در جریان نمایشگاه "Digital Focus Global" که در کشور آلمان برگزار شده است،  در معرض دید عموم قرار گرفت. این شرکت در نظر دارد با برگزاری کمپین های سرمایه گذاری در این زمینه، فعالیت خود را گسترش دهد.

,طراحی, خلاقیت, مبلمان,ترفندهای سخت افزار

مریم اصلانی

منبع :

همگامی با تکنولوژی و خلاقیت در تولید مبلمان گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات