آکایران :/section>

گمانه زنی ها حکایت از این داشت که کوالکام اسنپدراگون ۸۲۰ را روز سه شنبه ی هفته ی جاری با ارائه ی مشخصات فنی معرفی خواهد کرد، اما کنفرانسی که روز سه شنبه برگزار خواهد شد با محوریت موضوع گرافیک کامپیوترها است.

بنا به گزارش آکاایران : هفته ی پیش در زومیت خواندید که کوالکام در جریان کنفرانسی که روز سه شنبه برگزار می شود، مشخصات فنی مربوط به نسل جدید تراشه ی پرچمدار خود را ارائه کرده و به این ترتیب اسنپدراگون ۸۲۰ را معرفی خواهد کرد، حال آنکه چنین نیست و کنفرانس SIGGRAPH 2015 که ۱۱ آگوست برگزار می شود، با محوریت گرافیک کامپیوتری بوده و کوالکام نیز یکی از شرکت کنندگان در این مراسم خواهد بود. هرچند احتمال معرفی اسنپدراگون ۸۲۰ پایین است، اما شاید شاهد معرفی این تراشه در طی مراسم باشیم.

براساس اطلاعات ارائه شده کوالکام پس از تجربه ی نه چندان رضایت بخش اسنپدراگون ۸۱۰، در تراشه ی جدیدش به سراغ استفاده از هسته های اختصاصی هایدرا رفته است. ساعاتی پیش نتیجه ی بنچمارک انتوتو مربوط به یک گوشی هوشمند ناشناخته با کد SM-8508S منتشر شد که براساس آن این گوشی موفق به کسب امتیاز ۹۵٫۹۷۲ شده است. گلکسی نوت ۵ سامسونگ در بنچمارک انتوتو امتیاز ۶۹٫۷۰۲ شده که نشان از امتیاز بالای این گوشی ناشناخته دارد. گمانه ها حکایت از این دارند که این نتایج مربوط به گلکسی اس ۷ سامسونگ است.

براساس شنیده ها کمپانی های ال جی، اچ تی سی و سونی در کنار شیائومی از جمله ی تولیدکنندگانی هستند که نمونه ای از اسنپدراگون ۸۲۰ را در اختیار دارند تا از آن در گوشی های هوشمند آتی خود استفاده کنند.

حسین خلیلی صفا

منبع :

کوالکام | اسنپدراگون 820 را ۱۱ آگوست معرفی نمی کند -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات