آکایران :شیائومی
/section>

با گسترش صنعت خانه های هوشمند، شرکت های بزرگ حوزه فناوری سرمایه گذاری زیادی در زمینه تولید محصولات مرتبط با خانه های هوشمند انجام داده اند. طبق گزارش موسسه تحقیقاتی Analysys، شیائومی که در سال ۲۰۱۰ تاسیس شده حالا بیشترین سهم از بازار روترهای خانه های هوشمند را در چین در اختیار دارد.

بنا به گزارش آکاایران : موسسه تحقیقاتی Analysys گزارش تحقیقاتی از بازار چین منتشر کرده که سهم شرکت های مختلف را از بازار روتر خانه های هوشمند چین نشان می دهد. طبق این گزارش، شیائومی در صدر بازار روتر خانه های هوشمند در چین قرار دارد و لنوو جایگاه دوم را در اختیار دارد. 

طبق گزارش موسسه آنالیسیس در سه ماه دوم سال ۲۰۱۵ شیائومی ۶۰.۶ درصد از بازار چین را در اختیار داشته و لنوو با ۱۹ درصد در رتبه دوم قرار داشته است. این گزارش نشان می دهد که از زمان عرضه اولین روتر خانه های هوشمند در بازار چین، این صنعت رشد زیاد و سریعی داشته تا آنجا که کل فروش روترهای خانه هوشمند در ۳ ماه دوم سال ۵ ۲۰۱ در بازار  چین به ۴,۲۸۹,۵۳۶ دستگاه رسیده است.

شیائومی پیشتاز بازار روتر خانه های هوشمند چین است -

آکاایران: شیائومی پیشتاز بازار روتر خانه های هوشمند چین است

حالا شیائومی در کنار تجارت گوشی های هوشمند خود که با برنامه ریزی دقیق به موفقیت در آن دست یافته و اهداف جاه طلبانه ای را هم برای آینده بخش موبایل خود ترسیم کرده است در نظر دارد تا در تجارت روتر خانه های هوشمند نیز بازار را تحت سلطه خود در بیاورد.  علاوه بر این، شیائومی  در زمینه پاور بانک ها، محصولات مرتبط با خانه های هوشمند، تلویزیون ها و سایر محصولات مرتبط با فناوری نیز در حال توسعه و رشد سریعی است.

محسن کریمی

منبع : شیائومی پیشتاز بازار روتر خانه های هوشمند چین است -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات