شیائومی تا سال ۲۰۱۶ پردازنده ی اختصاصی خود را خواهد داشت -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شیائومی تا سال ۲۰۱۶ پردازنده ی اختصاصی خود را خواهد داشت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :xiaomi
/section>

شیائومی بزرگ ترین تولید کننده ی گوشی هوشمند در چین و جزو پنج کمپانی بزرگ در حوزه ی تلفن های همراه در دنیا است. گزارش شده که شیائومی در تلاش است تا پردازنده ی اختصاصی خود را برای گوشی های هوشمند تولید کند. برای جزئیات خبر در ادامه با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : گزارش شده که شیائومی قصد دارد با همکاری و مشارکت کمپانی چینی Leadcore نسبت به توسعه ی پردازنده ی اختصاصی خود اقدام کند. لیدکوربه شیائومی کمک خواهد کرد تا وابستگی اش به تولیدکنندگانی همچون کوالکام و مدیاتک را کاهش دهد. در حال حاضر تقریبا تمام گوشی های هوشمند شیائومی به پردازنده ی ساخت این دو کمپانی مجهز می شوند و از این رو زمان بندی عرضه ی گوشی های جدید شیائومی نیز وابستگی شدیدی به عرضه ی نسل جدید پردازنده های کوالکام و مدیاتک دارد. البته شیائومی یک بار همکاری با لیدکور را نیز در Redmi 2A تجربه کرده و در این گوشی از پردازنده ی ساخت لیدکور بهره برده است.

براساس گزارش وب سایت خبری CN Beta، شیائومی اوایل سال ۲۰۱۶ احتمالا اولین پردازنده ی خود را رونمایی خواهد کرد. شواهد قبلی نشان می دادند که شیائومی قصد دارد برای شروع کار، از پردازنده های ساخت خود در گوشی های ارزان قیمت بهره ببرد.

سال گذشته، شیائومی دو گوشی از خانواده ی Redmi با نام های Redmi 1s و Redmi Note را روانه ی بازار کرد. ابتدای سال ۲۰۱۵ نیز شاهد رونمایی از Redmi 2 و Redmi Note 2 بودیم. از آنجایی که پردازنده ی اختصاصی شیائومی تا سال ۲۰۱۶ آماده نخواهد شد، احتمالا تلفن Redmi Note 2 نیز با پردازنده ی Snapdragon 615 روانه ی بازار خواهد شد.

مسعود یوسف نژاد

منبع :

شیائومی تا سال ۲۰۱۶ پردازنده ی اختصاصی خود را خواهد داشت

شیائومی تا سال ۲۰۱۶ پردازنده ی اختصاصی خود را خواهد داشت گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات