در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تماشا کنید: لکسوس، هاوربورد را رسما معرفی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مشکلات سخت افزاری از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :هاوربورد لکسوس
/section>

در هفته های اخیر لکسوس با انتشار سلسله تیزرهای ویدیوهایی نوید وسیله ی جدید را داده بود که در ابتدا بسیاری آن را یک مانور تبلیغاتی عنوان می کردند، اما ساعاتی پیش این کمپانی هاوربورد را رسما معرفی کرد.

بنا به گزارش آکاایران : سوار شدن روی یک اسکیت بورد که روی هوا معلق است از دیرباز دستمایه ی داستان های علمی تخیلی متعددی شده است، اما لکسوس بالاخره پس از انتشار چندین تیزر ویدیویی در مورد محصول جدیدش این وسیله را با واقعیت پیوند زده است. لکسوس ساعاتی پیش محصول جدید خود را یک خودرو نیست، با نام هاوربورد معرفی کرد. هاوردبورد را در واقع باید یک اسکیت بورد بدون چرخ معلق در هوا خواند. البته باید به این نکته اشاره کرد که هاوربورد را نمی توان در هر جایی مورد استفاه قرار داد و برای استفاده از آن نیاز به یک پیست خاص است. برای مثال کمپانی ژاپنی پیست مغناطیسی مورد نیاز خود را به طول ۲۰۰ متر در درسدن آلمان ساخته  و آن را به بارسلونای اسپانیا انتقال داده است.

تماشا کنید: لکسوس، هاوربورد را رسما معرفی کرد
تماشا کنید

آکاایران: تماشا کنید: لکسوس، هاوربورد را رسما معرفی کرد

همانطور که پیش از این نیز در زومیت خواندید هاور بورد از خاصیت هیدروژن مایع و مغناطیس برای سر خوردن استفاده می کند. استفاده از هاوربورد تجربه ی جدیدی را در اختیار افرادی می گذارد که از این وسیله استفاده می کنند. برای مثال می توان به راس مک گوران اشاره کرد که سابقه ی ۲۰ سال کار با اسکیت بورد را در کارنامه دارد. وی به این موضوع اشاره کرده که با وجود سابقه بلند مدت در استفاده از اسکیت بورد، عملکرد هاوربورد به گونه ای است که به نظر باید مهارت های جدیدی را برای سواری بهتر فراگرفت.

لینک دانلود

حسین خلیلی صفا

منبع :

تماشا کنید

تماشا کنید: لکسوس، هاوربورد را رسما معرفی کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات