آکایران :صفحه کلید ال جی
/section>

ال جی یک صفحه کلید فیزیکی با قابلیت جمع شوندگی را عرضه کرده که امکان اتصال به تبلت و گوشی هوشمند را دارد. ال جی امیدوار است Rolly Keyboard، تایپ کردن در ابزارهای موبایل را بهبود بخشد.

بنا به گزارش آکاایران : طراحی صفحه کلید فیزیکی جدید ال جی به شکلی است که هر زمان به آن احتیاج نداشته باشید، جمع شده و فضای بسیار کمی اشغال کند تا به راحتی بتوانید آن را حمل کنید. این صفحه کلید برای افرادی که با تبلت یا موبایل خود ایمیل های طولانی ارسال می کنند یا از آن ها برای تهیه و ویرایش اسناد استفاده می کنند، کاربردی خواهد بود. با این حال اگر اهل چت کردن یا هر کار دیگری باشید که نیاز به تایپ زیاد دارد، صفحه کلید جدید ال جی می تواند به سرعت انجام امور مورد نظرتان، کمک کند.

وقتی Rolly Keyboard را باز می کنید بصورت خودکار با تبلت نزدیک خود جفت می شود. در قسمت بالای تبلت نیز درگاهی تعبیه شده که تبلت های مختلف تا سایز ۱۰ اینچ را در خود جای می دهد با این حال نیازی به اتصال تبلت به صفحه کلید وجود ندارد و ارتباط بین این دو دستگاه از طریق بلوتوث انجام می شود.

ال جی امیدوار است که با ارائه ی این صفحه کلید فیزیکی که از جنس پلاستیک ساخته شده، تجربه ی بهتری را در زمان تایپ کردن در اختیار کاربران قرار دهد.

صفحه کلید فیزیکی جدید ال جی این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتواند به موبایل و تبلت متصل شود. کاربر با فشار دادن یک دکمه می تواند بین اتصال به موبایل و اتصال به تبلت سوئیچ کند.

ال جی همچنین گفته است که این صفحه کلید تازه شروع کار است و قصد دارد در آینده نیز محصولات ورودی بیشتری را عرضه کند.

ویدیو زیر را تماشا کنید تا با نحوه ی کارکرد کی برد جدید ال جی بیشتر آشنا شوید:

مسعود یوسف نژاد

منبع :

صفحه کلید

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات