Mongoose سامسونگ نتایج فوق العاده ای در بنچمارک Geekbench کسب کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Mongoose سامسونگ نتایج فوق العاده ای در بنچمارک Geekbench کسب کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :اکسینوس سامسونگ
/section>

به نظر می رسد پس از عرضه ی پردازنده موفق اکسینوس ۷۴۲۰، سامسونگ قصد دارد تولید پردازنده های نسل بعدی خود را ادامه دهد و پردازنده ی بسیار سریع Mongoose تحت نظر این کمپانی در حال توسعه است. به تازگی اطلاعاتی از نتایج بنچمارک این پردازنده فاش شده است.

بنا به گزارش آکاایران : پیش از این در مورد پردازنده های جدید سامسونگ در زومیت خواندید. سامسونگ طی سال گذشته در حال رقابت با کوالکام در زمینه ی تولید پردازنده برای ابزارهای هوشمند بوده است؛ ولی به نظر می رسد این شرکت قصد دارد تا با ارائه ی پردازنده ی کاملا جدیدی که در حال حاضر با نام Mongoose کدگزاری شده رقابت را کاملا به نفع خود به اتمام برساند.

به تازگی نتایج بنچمارک این پردازنده ی جدید فاش شده و نتایج به گونه ای است که پرازنده ی اکسینوس ۷۴۲۰ سامسونگ در برابر پردازنده مانگوس عملا یک بازنده ی بی چون و چرا است. هر ۴ هسته مانگوس روی فرکانس کاری ۲.۴ گیگاهرتز تنظیم شده و موفق شده تا در بنچمارک Geekbench در حالت تک هسته ای امتیار فوق العاده ی ۲۱۳۶ و در حالت چند هسته ای ۷۴۹۷ را کسب کند.

اگر این اعداد را با عملکرد اکسینوس ۷۴۲۰ در همین بنچمارک مقایسه کنیم متوجه می شویم که سامسونگ در پردازنده ی جدید خود به جهش زیادی دست پیدا کرده است. پیش از این اکسینوس ۷۴۲۰ در تست تک هسته ای ۱۴۸۶ امتیاز و در تست چند هسته ای ۴۹۷۰ امتیاز در بنچمارک Geekbench کسب کرده بود.

حتی در حالت ذخیره ی انرژی، مانگوس باز هم اکسینوس ۷۴۲۰ را شکست می دهد؛ چرا که در این حالت هم در تست تک هسته ای دارای امتیاز ۱۶۹۸ و در چند هسته ای امتیاز ۵۳۶۳ را دارا است. انتظار داریم که مانگوس طی ماه های آینده معرفی شود و در محصولات سال ۲۰۱۶ سامسونگ مود استفاده قرار گیرد.

محسن کریمی

منبع :

Mongoose سامسونگ نتایج فوق العاده ای در بنچمارک Geekbench کسب کرد

Mongoose سامسونگ نتایج فوق العاده ای در بنچمارک Geekbench کسب کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات