آکایران :چاپگر چندکاره K2200 سامسونگ
/section>

سامسونگ از مدت ها قبل وارد بازار چاپگرها شد و طی سال های اخیر موفق به کسب سهم بازار قابل توجه ی در بخش های مختلف چاپگرها و دستگاه های چاپ چند کاره شد. سامسونگ اخیرا سری جدید چاپگرهای خود را وارد بازار کشور کرده و یکی از این محصولات، فتوکپی چندکاره ی MultiXpress است که در ادامه نگاه نزدیک زومیت از این دستگاه را مشاهده خواهید دهید.

بنا به گزارش آکاایران :  سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد اندیش آرین وارد بازار ایران کرده است. خدمات دستگاه های فتوکپی چند کاره سامسونگ نیز برعهده ی نماد اندیش آرین خواهد بود. دستگاه های فتوکپی چندکاره برای بخش های مختلف بازار ارائه می شوند. K2200 یک دستگاه چندکاره است که بازار میانی را هدف قرار داده و با قیمت حدود ۲.۲ میلیون تومان برای شرکت ها و سازمان هایی با مصرف متوسط طراحی شده است. این دستگاه در دونسخه روانه ی بازار می شود نسخه ی پایه با نام مدل K2200 و نسخه ی قوی تر با نام مدل K2200ND عرضه می شوند. مدل ND امکان چاپ دو رو و اتصال به شبکه را دار است اما مدل پایه تنها از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل می شود.

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ -

آکاایران: نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

ما نسخه ی K2200 عادی را مورد بررسی قرار دادیم. سامسونگ ادعا می کند که این دستگاه در دقیقه ۲۰ کپی یا پرینت می گیرد و همچنین ۳۰ صفحه ی A4 را نیز می تواند در هر دقیقه اسکن کند. در نسخه ی K2200 که از طریق اترنت به شبکه متصل می شود می توانید فایل اسکن شده را مستقیما بر روی هر کدام از کامپیوترهای موجود در شبکه و فولدر خاص انتخاب شده انتقال دهیدو همچنین امکان انتخاب ضبط فولدرهایی همچون pdf, jpg و tif نیز وجود دارد.

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ -

برای آزمایش سرعت چاپ دستگاه فایل استاندارد زومیت را به تعداد چاپ کردیم. این چاپگر در هر دقیقه ۱۹ برگ را چاپ کرد و سرعت شروع به کار (warmup) آن نیز حدود ۴ ثانیه است.

سامسونگ در این چاپگرها، درام و تونر را جدا کرده تا هزینه ی مواد مصرفی این چاپگرها کاهش یابد. تونر این پرینتر ۱۰ هزار برگ چاپ می کند و براساس ادعای سامسونگ درام نیز حداقل ۸۰ هزار برگ چاپ را پشتیبانی می کند. اگر محیط کار تمیز و با گرد و غبار کم داشته باشیم درام چاپگر به مراتب بیشتر از این دوام خواهد آورد.

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ -

سامسونگ در این چاپگرها از فناوری به نام RECP بهره برده که رزولوشن تصویر را بهبود داده و رنجه های لبه های متون و تصاویر را ترمیم می کند تا خروجی چاپ، واضح تر و خواناتر باشد.

چاپگرهای جدید سامسونگ به پردازنده ی دو هسته ای مجهز شده اند تا امور سریع تر انجام شده و دستورات کاربر سریعا پردازش شوند.

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ -

مدل های بالاتر دستگاه های فتوکپی سامسونگ دارای مانیتور رنگی لمسی هستند تا دستورات را ساده تر دریافت کنند برخی از مدل ها نیز داری تبلت اندرویدی هستند که حتی امکان دریافت مستقیم تصاویر و متون از طریق وب را در اختیار کاربر قرار می دهند.

این چاپگرها می توانند تصاویر در سایز A3 را اسکن کرده و حتی در این سایز نیز چاپ کنند.  رزولوشن اسکن این چاپگرها نیز تا 600DPI قابل انتخاب است.

دستگاه کپی چندکاره ی K2200 سامسونگ با قیمت حدود ۲.۵ میلیون وارد بازار کشور می شود.

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ -

آیا تجربه ی استفاده از چاپگرهای سامسونگ را دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مسعود یوسف نژاد

منبع :

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ -


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تنظیمات پرینت سایز کارت ملی

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات