آکایران :شارژر آیفون
/section>

تا به حال هیچ کدام از گوشی های شرکت اپل دارای پشتیبانی از کارت حافظه ی جانبی به منظور افزایش فضای دستگاه نبوده؛ از این رو همواره ابزارهای جانبی بسیاری برای آن ها تولید می شود. اخیرا نوعی کابل برای گوشی های اپل توسعه داده شده که دارای حافظه ای برای ذخیره اطلاعات است. با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : اپل همواره سیاست متفاوتی برای گوشی های آیفون خود در نظر می گیرد و طبق این سیاست گوشی های هوشمند خود را روانه ی بازار می کند. گوشی های آیفون دارای فضای داخلی مشخصی هستند، به عنوان مثال آخرین نسل از این محصولات در سه نوع ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگا بایت تولید شده اند که قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه ی جانبی برای آن ها فراهم نشده است. اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که فایل های حجیم یا تعداد بسیاری از فایل های خود را در گوشی آیفون خود نگه می دارید، احتمالا کابل شارژر جدید راه کاری جدید برایتان خواهد بود. 

گیگا بایت

کابل شارژر آیفون که 128 گیگابایت حافظه جانبی به آیفون اضافه می کند -

آکاایران: کابل شارژر آیفون که 128 گیگابایت حافظه جانبی به آیفون اضافه می کند

کابل شارژر آیفون که 128 گیگابایت حافظه جانبی به آیفون اضافه می کند -

همان طور که گفته شد، در آخرین نسل از گوشی های آیفون نسخه ی ۱۲۸ نیز تولید شده که جواب گوی نیاز مشتریان اپل است؛ در واقع هر دو گوشی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس دارای نسخه ی ۱۲۸ گیگا بایتی هستند. اخیرا شرکتی به نام PhotoFast نوعی کابل جدید با نام MemoriesCable طراحی و توسعه داده که دارای حافظه ی جانبی است و ۱۲۸ گیگا بایت به فضای داخلی گوشی آیفون اضافه می کند. همانند شارژرهای معمولی گوشی آیفون، کابل MemoriesCable نیز می تواند به منظور شارژ کردن آیفون مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این می توان حتی برای اتصال به کامپیوتر یا دیگر دستگاه ها نیز از آن بهره مند شد.

برای استفاده از این کابل به منظور افزایش فضای داخلی دستگاه ابتدا باید اپلیکیشن شرکت PhotoFast را بر روی آیفون نصب کنید؛ پس از آن می توانید هر زمان که کابل را به آیفون متصل کردید از حافظه ی ۱۲۸ گیگا بایتی این کابل بهره مند شوید. همانند دیگر حافظه ها، در این حافظه نیز می توان تصاویر، ویدئوها، فیلم و دیگر محتواها را ذخیره کرد. همچنین برای امنیت بیشتر اطلاعات در حافظه ی کابل، از تاچ آی دی استفاده می شود که اگر کسی به غیر از صاحب کابل، آن را به گوشی آیفون خود متصل کند، حافظه ی کابل غیر قابل دسترس خواهد بود. 

این کابل هنوز به طور رسمی معرفی نشده اما احتمال می رود نسخه ی ۶۴ گیگا بایتی نیز در کنار نسخه ی ۱۲۸ گیگا بایتی روانه ی بازار شود. در حال حاضر اطلاعاتی از قیمت این کابل در دسترس نیست.

سمیه حسین پور

منبع : کابل شارژر آیفون که 128 گیگابایت حافظه جانبی به آیفون اضافه می کند -


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کابل و شارژر اصلی سامسونگ , گيگا بايت

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات