loading...
آکایران :هدست Echelon ایسوس
/section>

هدست ها بازار ابزار و لوازم جانبی را تسخیر کرده اند و هر روز با مدلی جدید روبه رو می شویم. همین موضوع می تواند انتخاب ما برای یک خرید معقولانه را مشکل کند. یکی از این هدست ها مدل Echelon ایسوس است که زومجی به بررسی آن پرداخته است. 

بنا به گزارش آکاایران : هدست ها دارای ویژگی های مختلف هستند که هر کسی بنابر نیاز و البته سلیقه خود، یکی از آن ها را انتخاب می کند. بعضی از هدست ها با وجود اینکه وزن زیادی دارند اما از ظاهر خوبی بهره می برند. برخی دیگر فقط با درگاه یو اس بی وصل می شوند اما از صدای بسیار مناسب و بعضا دالبی ۷.۱ کاناله مجازی بهره مند هستند. اما برخی دیگر از هدست ها، چندپلتفرمه هستند و می توان در همه دستگاه ها از این هدست ها استفاده کرد. هدست Echelon Forest ایسوس از این دسته است.  

سری Echelon یکی از سری محصولات شرکت ایسوس است که شامل ماوس، صفحه کلید، پَد ماوس، آمپلیفایر یو اس بی و هدست می شود. پیش از این در زومجی به بررسی ماوس Echelon پرداختیم و نقاط ضعف و قوت آن را مرور کردیم. امروز نیز به بررسی هدست چندپلتفرمه خانواده Echelon خواهیم پرداخت.  

برای مطالعه ادامه بررسی به زومجی مراجعه کنید. 

 

زومجی: بررسی هدست گیمینگ چندپلتفرمه Echelon Forest ایسوس -

آکاایران: زومجی: بررسی هدست گیمینگ چندپلتفرمه Echelon Forest ایسوس

 

 

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید. شما همچنین میتوانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه اینستاگرام زومجی دنبال کنید.

آرش عیاری

منبع :

زومجی: بررسی هدست گیمینگ چندپلتفرمه Echelon Forest ایسوس -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات