زومجی: بررسی هدست گیمینگ Strix 2.0 ایسوس -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زومجی: بررسی هدست گیمینگ Strix 2.0 ایسوس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هدست گیمینگ Strix 2.0 ایسوس
/section>

هدست های گیمینگ از جمله وسایل جانبی هستند که به خاطر ظاهر و قدرت بسیار بالای خروجی صدایشان، همواره یکی از گزینه های وسوسه برانگیز برای گیمرها بوده است. زومجی به بررسی هدست گیمینگ چند پلتفرمه Strix 2.0 ایسوس پرداخته است. 

مقالات مرتبط

  • بررسی ماوس گیمینگ STRIX CLAW ایسوس
  • بررسی پی سی گیمینگ ROG G20AJ ایسوس

تجربه ی واقعی و با کیفیت بازی های ویدیویی شاید مقداری خرج بر گردن گیمرهای علاقه مند بیاندازد، اما این هزینه می تواند با انتخاب مناسب قطعات و گجت های مخصوص منطقی و بهینه باشد. یکی از ابزارهای جانبی در گیمینگ حرفه ای، هدست های گیمینگ هستند که ظاهر فضایی، بزرگ، جذاب و قدرتمندانشان به مخاطب حس خوبی را القاء می کند. شاید بارها شده نتوانسته اید با صدای بالا بازی های مورد علاقه تان را انجام بدید و از موسیقی و صدای بازی لذت کافی را ببرید. اینجا است که یک هدست مرغوب و خوب به کارتان می آید. کمپانی ایسوس که تجربه طولانی در ارائه ی سخت افزارها و گجت های گیمینگ دارد، به تازگی چند مدل هدست گیمینگ معرفی و عرضه کرده که یکی از آنها، Strix 2.0 نام دارد و قصد داریم تا نگاهی اجمالی به کارایی این محصول چند منظوره داشته باشیم.

برای مطالعه بررسی هدست گیمینگ Strix 2.0 به زومجی مراجعه کنید. 

دانیال نوروزی

منبع : zoomit.ir

زومجی: بررسی هدست گیمینگ Strix 2.0 ایسوس گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات