بررسی کارت گرافیکی ای ام دی رادئون R9 FURY X -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بررسی کارت گرافیکی ای ام دی رادئون R9 FURY X ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Radeon Fury X
/section>

پس از گمانه زنی های بسیار در مورد محصولِ گرافیکی اسرار آمیزِ اِی اِم دی که قرار بود برای اولین بار از فناوری مبتکرانه و پرسرعت جدیدی برای حافظه کارت های گرافیک خود استفاده کند. اگر علاقه مند به مطالعه در مورد کارت های گرافیکی جدید ای ام دی هستید، می توانید مقاله ی زومجی در مورد رادئون R9 FURY X را دنبال کنید.

اِنویدیا قدرتِ زیادی را از معماری کم مصرفِ Maxwell بدست آورده و به توانِ عملیاتی قابلِ توجهِ آن در طراحی ۲۵۰ واتی GM200 متکی بوده است. از طرفِ دیگر، اِی اِم دی معماری GCN خود را بهینه سازی کرده و در عوض تمرکزِ خود را روی بخشِ حافظه ی محصولِ خود معطوف کرده است. ما همه چیز را درباره ی نتیجه ی کوشِش اِنویدیا با بررسی آمارخارق العاده ی GeForce GTX Titan X و همین طور جدیداً هم GTX 980 Ti می دانیم، پس اجازه دهید بررسی کنیم که اِی اِم دی در مقابل، چه چیزی در چنته دارد و مستقیم به محصولِ برگرفته شده از معماری Fiji، یعنی رادِئون R9 Fury X بپردازیم.

برای مطالعه ی کامل این مقاله به زومجی مراجعه کنید.

بررسی کارت گرافیکی ای ام دی رادئون R9 FURY X
,بررسی کارت گرافیک رادئون , بررسی کارت گرافیک , بررسی کارت گرافیک AMD ,ترفندهای سخت افزار

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

زومجی

منبع : zoomit.ir

بررسی کارت گرافیکی ای ام دی رادئون R9 FURY X گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات