ای ام دی مشخصات فنی کارت گرافیک Radeon Fury X را اعلام کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ای ام دی مشخصات فنی کارت گرافیک Radeon Fury X را اعلام کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

AMD Radeon Fury X
/section>

تراشه ی Fiji هم درست مانندِ تراشه ی Tonga بر اساسِ معماری نسلِ سوم CGN 1.2، البته با تعدادِ عظیم ۴۰۹۶ هسته ی سایه زن ساخته شده است. قلبِ تراشه هم با فرکانسِ ۱۰۵۰ مگاهرتز کار خواهد کرد و تنها به ۴ گیگابایت حافظه ی HBM محدود خواهد بود. حافظه نیز پهنای باند ۵۱۲ گیگابایت بر ثانیه ای خواهد داشت که به خاطرِ عرضِ باندِ فوقِ عریضِ ۴۰۹۶ بایتی آن است. همچنین ۶۴ واحد ROP و میزانِ عظیمِ ۲۵۶ واحدِ بافت یا TMU را در خود جای داده است.  این محصول توانِ پردازشی ۸.۶ تِرافِلاپس را ارائه خواهد کرد. اما همان گونه که قبلا گفتیم،پشتیبانی از خروجی HDMI فقط به استاندارد HDMI 1.4a محدود خواهد شدکه خروجی 4K را با فرکانس ۳۰ هرتز  نمای می دهد، اما روی خروجی DisplayPort چنین محدودیتی نخواهید داشت.

,amd, fury x, radeon,ترفندهای سخت افزار

بلاک دیاگرام تراشه ی Fiji

مصرفِ توان در سطح ۲۷۵ وات قرار می گیرد. همان طور که می دانید این محصول خنک کننده ای مایع دارد و از تاریخِ ۲۴ ژوئن یا ۳ تیرماه با قیمتِ ۶۴۹ دلار در دسترس خواهد بود.

,amd, fury x, radeon,ترفندهای سخت افزار

تعدادی LED که نشانگر بار کاری GPU هستند.

ما در زومجی هم پس از عرضه ی این محصول به بازار، بررسی این پرچمدار را آماده و منتشر خواهیم کرد.

 منبع Zoomg

زومجی

منبع : zoomit.ir

ای ام دی مشخصات فنی کارت گرافیک Radeon Fury X را اعلام کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات