عرضه ی اسنپدراگون 810 از میزان پیش بینی شده کمتر خواهد بود -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عرضه ی اسنپدراگون 810 از میزان پیش بینی شده کمتر خواهد بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

/section>

پس از اچ تی سی، مشکل گرم شدن تراشه ی اسنپدراگون 810 دامن نسل جدید پرچمداران سونی را نیز گرفته است، بطوریکه حتی سونی خود تایید کرده که نسخه ی 2.1 تراشه ی مورد نظر که در گوشی های هوشمند اکسپریا Z4 و +Z3 مورد استفاده قرار می گیرد، با مشکل گرم شدن بیش از حد روبرو است. سونی از کاربران خواسته تا در صورت ایجاد چنین مشکلی در طول شارژ کردن گوشی یا استفاده ی روزمره، گوشی خود را خاموش و روشن کنند. این کمپانی ژاپنی همچنین انتشار یک برزورسانی نرم افزاری را برای حل این مشکل وعده داده است.

علاوه بر این موضوع، مشکل کیفیت تولید اسنپدراگون 810 نیز مورد دیگری است که در گزارش ها به آن اشاره شده است. TSMC تایوان مسئول تولید تراشه های اسنپدراگون 810 مبتنی بر لیتوگرافی 20 نانومتری است و به نوعی این مشکل نیز مربوط به این تولیدکننده است.

در این بین سامسونگ بیشترین منفعت را از مشکلات ایجاد شده برای اسنپدراگون 810 برده است. این کمپانی بر خلاف سنت چند سال اخیر خود، پرچمداران خود را در یک نسخه و با استفاده از تراشه ی اکسینوس 7420 روانه ی بازار کرد تا کوالکام یکی از مشتریان بزرگ خود را از دست بدهد. البته شایعاتی در خصوص عرضه ی گوشی هوشمند با عنوان گلکسی S6 پلاس منتشر شده ه براساس شنیده ها از وجود تراشه ی اسنپدراگون 808 بهره خواهد برد.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

عرضه ی اسنپدراگون 810 از میزان پیش بینی شده کمتر خواهد بود گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات