اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

سامسونگ از کارت حافظه های سریع PRO Plus و EVO Plus رونمایی کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سامسونگ از کارت حافظه های سریع PRO Plus و EVO Plus رونمایی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سامسونگ محصولات دیجیتالی مختلفی تولید می کند که حافظه های ذخیره سازی فلش و کارت حافظه نیز جزو آن ها است. این شرکت اخیرا کارت حافظه های PRO Plus و EVO Plus را معرفی کرده که از سرعت خواندن و نوشتن بالایی برخوردار هستند.

اگرچه کارت حافظه های SD و میکرو SD جدید سامسونگ از سرعت بالای خواندن و نوشتن برخوردار هستند اما نمی توان آن ها را در پرچمداران جدید این کمپانی یعنی گوشی های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج به کار برد.

کارت حافظه های جدید سامسونگ PRO Plus و EVO Plus نام دارند؛ PRO Plus در فضای ذخیره سازی ۳۲ گیگا بایت و ۶۴ گیگا بایت عرضه می شود و از سرعت خواندن ۹۵ مگا بایت در ثانیه و سرعت نوشتن ۹۰ مگا بایت در ثانیه برخوردار هستند. کارت های حافظه EVO Plus نسبتا دارای سرعت کمی در مقایسه با PRO Plus هستند، این کارت ها از سرعت خواندن حداکثر ۸۰ مگا بایت در ثانیه و سرعت نوشتن ۲۰ مگا بایت در ثانیه برخوردار هستند. کارت های حافظه EVO Plus با ظرفیت های ۳۲ گیگا بایت تا ۱۲۸ گیگا بایت عرضه می شوند.

هر دو مدل کارت حافظه های جدید سامسونگ در ماه جاری عرضه می شوند، اما در پرچمداران جدید سامسونگ قابل استفاده نخواهند بود. 

سمیه حسین پور

منبع : zoomit.ir

سامسونگ از کارت حافظه های سریع PRO Plus و EVO Plus رونمایی کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات