دست بند سلامت Up2
/section>

Up2 ارزان ترین و کوچک ترین دستبند شرکت Jawbone است و از امروز با قیمت ۹۹.۹۹ در دسترس کاربران قرار دارد. دستبند Up3 از قابلیت ها و سنسورهای بیشتری از جمله خواندن ضربان قلب و درجه حرارت پوست برخوردار است اما Jawbone معتقد است که می توان دستبندی ارزان را نیز به کاربران ارائه کرد که بتوانند به راحتی با قرار دادن روی مچ دست به امکانات و قابلیت های آن دست یابند. کمپانی Jawbone انتظار دارد، Up2 نظر طیف وسیعی از کاربران را به خود جلب کند.

دستبند سلامتی Up2 که توسط ایو بهار طراحی شده، ۴۵ درصد کوچکتر از دستبند Up24 و حتی کوچکتر از دستبند Up3 است. شرکت Jawbone مدعی است که این دستبند درصورت شارژ کامل باتری، هفت روز دوام می آورد. Up2 قابلیت ضد عرق دارد و حتی می توان آن را زیر دوش حمام نیز برد. سنسورهای این دستبند توسط پوشش آلومینیومی محافظت شده است اما جدا از طراحی و ظاهر، این دستبند ملزومات Up24 را به همراه دارد. جدیدترن دستبند Jawbone قابلیت ردیابی الگوهای خواب کاربر، پیگیری فعالیت های روزانه، قابلیت اعلام هشدارها از طریق ویبره و حتی پس از نشستن طولانی مدت این دستبند با ویبره های ممتد به کاربر هشدار می دهد.

Up2؛ ارزان ترین و کوچک ترین دستبند سلامتی شرکت Jawbone -

اما علاوه بر سخت افزار جدید، شرکت Jawbone در این دستبند از اپلیکیشن Smart Coach یا مربی هوشمند استفاده کرده است. اپلیکیشن Smart Coach سرویس سیستم سلامتی کمپانی Jawbone است که ترفندهای سلامتی را ارائه داده و کیفیت خواب، رژیم و دیگر موارد مشابه را بهبود می دهد. به عنوان مثال اگر بعد از وعده ی غذای شب تمایل به پیاده روی یا دویدن داشته باشید به احتمال زیاد این اپلیکیشن شما را به استراحت و خواب شبانه ی زود هنگام دعوت خواهد کرد، به این ترتیب  اپلیکیشن Smart Coach کنترل بیشتری در پیشرفت خواب و استراحت خواهد داشت. کاربرانی که صاحب دستبند Up3 هستند از قابلیت های بیشتری از این اپلیکیشن برخوردار خواهند بود، از جمله قابلیت ردیاب تناسب اندام که نظارتی را به ضربان قلب هنگام خواب دارد و به لطف سنسورهای بیشتر می تواند عادت های خواب را ثبت و پیگیری کند. 

Up2؛ ارزان ترین و کوچک ترین دستبند سلامتی شرکت Jawbone -

شرکت Jawbone معتقد است که دستبند Up2 نقطه ی عطف و شروعی برای آشنایی و استفاده ی اکثر کاربران با گجت های پوشیدنی ردیاب سلامت خواهد بود. دستبند Up2 در رنگ مشکی از امروز در وب سایت شرکت Jawbone، آمازون و Best Buy به صورت آنلاین قابل سفارش دادن است؛ البته سایت Best Buy از روز یک شنبه هفته آینده فروش آن را آغاز خواهد کرد. رنگ طوسی و دیگر رنگ های متنوع آن نیز در چند روز آتی عرضه می شود، دیگر دستبندهای سلامتی شرکت Jawbone شامل Jawbone Move, Up2, Up3 و Up4 است.

سمیه حسین پور

منبع : zoomit.ir

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات