CM Storm Gaming
/section>

این صفحه کلید و موس که در یک بسته با نام برند CM Storm عرضه می شود، از طراحی شیک و به نوعی اکشن برخوردار هستند که به خوبی می توانند به مخاطب خود انرژی و اشتیاق زیادی انتقال بدهند. صفحه کلید دارای اندازه ای استاندارد است و جنس بدنه آن از  لاستیک با نقش و نگاری برجسته است. تمامی دکمه های رسانه ای بر روی این صفحه کلید وجود دارد و دکمه ی ویندوز نیز از روی آن حذف شده است. همچنین نور پس زمینه ی صفحه کلید دارای ۷ رنگ سفید،آبی روشن، زرد، صورتی، سبز، قرمز و آبی تیره است که همه ی آن ها دارای حالتی به نام «تنفس» در هنگام کار هستند.

در کنار این صفحه کلید، یک موس Avango 3035 با سنسور اپتیکال قرار دارد که دارای دقتی بالغ بر ۳۵۰۰ نقطه بر اینچ است. کاربر می تواند این دقت را بین ۵۰۰ تا ۳۵۰۰ در سطح دلخواه خود قرار دهد. بر روی موس نیز نور LED کار شده است که همان تعداد رنگ روی صفحه کلید را دارا است.

Cooler Master با آن که هنوز قیمت نهایی این محصول خود را که به گفته اش، محصولی مقرون به صرفه برای گیمرها است، مشخص نکرده، اما انتظار نمی رود که قیمتی بیش از ۴۰ دلار داشته باشد.

دانیال نوروزی

منبع : zoomit.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طریقه موس گیمینگ , خرید موس گیمینگ

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات