سامسونگ و حافظه های ۱۲۸ گیگابایتی بر روی گوشی های پایین و میان رده! -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سامسونگ و حافظه های ۱۲۸ گیگابایتی بر روی گوشی های پایین و میان رده! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هم اکنون تنها گوشی های هوشمند بالا رده کمپانی های مختلف در نسخه هایی به مقدار حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت مجهز می شوند، اما سامسونگ در آینده ای نه چندان دور گوشی های هوشمند مختلف خود در رده های مختلف را به حافظه های ذخیره سازی بالاتر مجهز می کند.

سامسونگ به تازگی چیپ حافظه ۳ بیتی در هر سلولی معرفی کرده که مژده آمدن مقدار حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت را به گوشی های هوشمند مقرون به صرفه و میان رده بازار می دهند.

سامسونگ این حافظه های ذخیره سازی را بر اساس تکنولوژی eMMX ساخته که در بیشتر گوشی ها نیز دیده می شود و به زودی تولید انبوه آن را شروع می کند. البته کمپانی کره ای از فُرمت بسیار سریع UFS برای ساخت حافظه ذخیره سازی گلکسی اس 6 استفاده کرده است.

تکنولوژی eMMX که در ساخت چیپ های ذخیره سازی جدید ۱۲۸ گیگابایتی توسط سامسونگ به کار گرفته شده می تواند سرعت خوانده شدن متوالی ۲۶۰ مگابایت بر ثانیه را برای اطلاعات شما تضمین کند که هیچ جای شکایتی در مقایسه با UFS باقی نمی گذارد.

هنوز صحبتی از زمان عرضه این حافظه های ذخیره سازی به میان نیامده و احتمالا باید مقداری صبر کنیم تا بتوانیم در بین دستگاه های میان رده نیز، گوشی هوشمندی با مقدار حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت انتخاب کنیم.

امین فیض پور

منبع : zoomit.ir

سامسونگ و حافظه های ۱۲۸ گیگابایتی بر روی گوشی های پایین و میان رده! گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات